Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mostmár mindig így lesz?

Ez mostmár mindig így lesz?

Figyelt kérdés

A tatám nincs egy éve hogy meghalt(szeptember végén lesz 1 éve).A halála után alig telt el másfél hónap és nagyon összevesztek.Tavaly karácsonyig kb 3szor.Karácsonykor béke volt és jó volt..Viszont ebben az évben már számtalanszor veszekedtek(mamám felidegesiti anyát stb..)Ez már annyira elfajult hogy anyukám márlátni sem akarja mamát és azért is rossz mert kb két hónapja már béke volt de megint összevesztek.van vonalas telefonunk de azon csak mamám szokott hívni és ha anya itthon van akkor nem akarja felvenni és nekemse engedi.Ha mégis engedi akkor azt kell mondanom h anya nincs itthon v fürdik stb. Van két hétvégi kertünk.pontosabban másfél ebből mamámé(az öröklés miatt)az egyik fele pedig a miénk.Eddig minden hétvégén kijártunk nyáron tavasszal ősszel,de anya már nemakar menni odase mert nemakar mamámmal találkozni még véletlen se. És unom hogy ezvan mert folyton nekem kell mentegetőzni h anya mért nem megy meg stb.Mamának hiányzik anyukám és mindig várja hogy legalább felhívja és legalább annyit kérdezzen hogy ˇ"élsz-e még?"(mamám multkor szó szerint ezt mondta).És már sokszor összevesztek és én mindig ott voltam .

Olyan rossz érzés..mert már elakarná anyukám adni a kertet meg minden de én imádom és nem akarom h másé legyen, mert tatám épitette a kis házat és szeretek kint lenni..Haverokat is vinnék ki,de anya azt mondta h inkább ne mert nem akar ebböl is gondot.

Nem tudom mit csináljak még csak nyár van, de attól parázok hogy karácsonykor nem lehet együtt az egész család emiatt!!

beszélnék velük,mert másoknak tudok segiteni de ha ők veszekednek egyszerűen lefagyok és nemtudok megszólalni se!!olyan rossz az egész:(


2010. aug. 5. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Irnék neked priviben de sajnos nem tudom hogy kell :S ugyhogy kérlek mondd meg :DDD Szerintem kitartás menni fog tényleg. Az idősek sok mindent tul élnek, nagy kitartás van bennük az biztos. Anyukád makacs természetű és önfejű ahogy elnézem *-)
2010. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
most én se találom..pedig már multkor valakinek sikerült irnom privit..de akkor itt az e-mail címem: msn.animani@hotmail.com
2010. aug. 5. 23:24
 13/15 anonim ***** válasza:
Elvileg felvettelek :DD
2010. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

OFF.

Ha legalább egyiktek beállítja, hogy lehessen neki privit írni, akkor a másik megteheti a hozzászólás jobb alsó sarkában levő "privát email" feliratra kattintva :)

Bár látom, hogy már megoldottátok másképp.

2010. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért köszönjük szépen :)
2010. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!