Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez azt jelenti elkezdett...

Most ez azt jelenti elkezdett bízni bennem barátom húga?

Figyelt kérdés

Barátomnak van egy húga(13éves). Kb. 5 hónapja bemutatott a családjának, és ott a testvére eléggé bunkón viselkedett.


Megtudtam a családtól, hogy mindenkivel ilyen. Kamaszodik, lázad.


Amikor náluk voltam, akkor köszönni sem köszönt, jobb híján néha intett ha látta, hogy ott vagyok.

Nekem szimpatikus lány volt, mert tudom min megy keresztül. Én is lázadoztam.


A barátommal sokat beszélgettünk erről, azt mondja ne vegyem magamra. Megértettem.


De mostanában eléggé fura a tesója. Úgy 2 hónapja.

Pl. Náluk voltam, és épp jöttünk hozzánk, mikor barátom elment a wc-re. Megvártam a konyhában, ott volt a hugica is.


Egyszer csak megkérdezte hova megyünk, jövünk e még ide. És így nagyjából beszélgettünk. És ez párszor még megesett, ha összefutottunk valahol.. érdeklődött..


Aztán volt, hogy mikor barátom szülinapját ünnepeltük akkor áthívott a szobájába a leányzó, és kérdezgetett a helybéli fiúkról, hogy ismerem e ezt azt. Gondolom mert tetszik neki valaki. És akkor is el tudtunk nagyjából társalogni.


Nem nagy beszélgetések, de ahogy tudom róla nem igazán nyílik meg, és barátai sincsenek, és nem igazán beszédes, de már válaszol ha kérdezek valamit, és ha van véleménye akkor néha elmondja.


Barátom mosolyogva hallgatta mikor meséltem neki.


Ezt azt jelenti, hogy bízik bennem és próbál megnyílni?


17L


2010. aug. 5. 21:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Amikor a bemutatkozásom volt akkor is próbáltam hozzá közeledni, de elutasító volt. Utána még próbálkoztam, de nem sok sikerrel.
2010. aug. 5. 21:40
 2/4 anonim válasza:

Ha mindenkivel bunkó akkor lehet hogy egyetlen egy barátja sincs,az idő elteltével téged látásból "kiismert",ezért próbál veled beszélni.


Segíts neki,hogy jobban megnyíljon.;)

2010. aug. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én szerintem zavaromban viselkedtem hasonlóan tesóm bnőjével. vagy nem is tudom miért, aztán hazafelé már mindig egymás mellett ülünk a buszon meg sokat beszélgetünk. Valamilyen szinten biztos megszokott téged, és próbál érdeklődni irántad, ez jó:) esetleg hívjátok el valahová:D
2010. aug. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elhívtam mozizni, el is jött. Váltottunk pár szót film előtt, film után pedig elmondta a véleményét. :)


Az anyukája is mosolyogva mesélte nekem tegnap este náluk, hogy már a közös vacsiknál is ott szokott lenni a hugi. :D

2010. aug. 7. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!