Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Annyira elvagyo...

Mit csináljak? Annyira elvagyok keseredve legszívesebben meghalnék.

Figyelt kérdés
Tegnap a legjobb barátnőm cserben hagyott vége a barátságnak.. nem akarok vele többet szóba állni... A másik körülöttem mindenkinek van párkapcsolata én meg egyedül roskadok magamba.. Már senkibe sem tudok megbízni mindenki csak átvág annyira jó lenne ha valaki beszélne velem megértene.. De most vesztettem el a legjobb barátomat.. és ez nagyon fáj.. Köszönöm a válaszokat Ani 17L
2010. aug. 5. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos ez mindenkivel megesik,hogy elveszti a barátnőjét.A legjobb,amit tehetsz,hogy próbálj meg túllépni rajta,és barátkozz másokkal.Tudom,hogy ez elég nehéz,de próbálkozz,ja,és nyiss mások felé.

A párkapcsolatról meg annyit,hogy ne keresd a szerelmet,mert akkor úgysem találod meg.Majd jön,ha jön.

Sok szerencsét,és kitartást!:)

2010. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ne légy butus! Fel a fejjel, annyi minden vár még rád! Ha már volt erőd írni, s meg is tudtad fogalmazni ami bánt akkor már a többi is fog jönni.

Ha nem sértelek meg a kérdéssel akkor mi az a nagy cserben hagyás?

:)

2010. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én is jártam hasonló cipőben másfél éve a barátnőt illetően. ÉVEKIG legjobb barátnők voltunk...aztán egyszer csak egy sms : Már nem szeretnék veled barátkozni. Gondolhatod milyen fájdalom volt 9 év barátság után. Még csak tipegők voltunk, de már együtt játszottunk. Rengeteget sírtam, bármit megtettem volna érte, azért, hogy visszakapjam őt. Magamba zuhantam sokáig komor voltam. A szüleim kétségbe estek. Fél évig nem volt legjobb 1 évig nem volt igazi legjobb barátnőm. Mit tett a te barátnőd? Ha nem komoly bocsáss meg neki, egy igaz barát mindennél többet ér!!! Most meg akit szeretk, kölföldön lakik...13/L
2010. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát az hogy köszöntem neki és elfordította a fejét... És ez egyik napról a másikra.. és teljesen megváltozott, és ez nagyon fáj.. Lesem állt velem beszélni.. Én tudom hogy nem csináltam semmi rosszat 13 éve ismerjük egymást... mindig együtt voltunk..
2010. aug. 5. 16:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.

A legtöbb barátnőmnek pasija van, én meg egyedül.

Engem meg hanyagolnak:-):-S

De hát ez van. Majd lesz Neked is valakid!Ne görcsölj ezen.Fel a fejjel:) Addig élvezd azt,hogy szingli vagy;-) Bárhova elmehetsz, bármit csinálhatsz.

Barátok pedig jönnek,mennek. Sokszor tapasztaltam ezt, és már megtanultam, hogy nem érdemes ezen rágódni.Ne búslakodj!Fiatal vagy még!

18l

2010. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 margoz ***** válasza:

Ha egy barátnő olyat tett,amitöl igy elvagy keseredve,akkor az nem is volt igazi barátnő,csak te szeretted volna hogy az legyen.Az önsajnálkozással nem oldasz meg semmit,mozdulj ki,nem mindig kell hogy társad legyen,néha jobb ha csak oda csapodsz egy jo társasághoz,és igyekszel jol érezni magad,

Ne azt keresd hogy a kesergésedet ki érti meg,hanem azt kivel érzed magad jol.Te mit szolnál ha egy srác csak nyavalyogna melletted hogy ez is becsapta meg az is átverte?Légy olyan aki nem a multal törödik,hanem örül annak ami ma jutott és holnap lesz. a bús képüek társaságát elkerülik,A barátnöddel meg ha találkozol,ne mond és ne mutasd neki a fájdalmadat,azzal csak megaláznád magad.fel a fejjel!! ebböl is csak tanulni fogsz.

2010. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele, hogy mi volt ez... A legjobb barátnőnknek legalább köszönünk, ha nem is állunk le vele dumálni... Elhiszem hogy rosszul esett. Nekem is volt már hasonló. Minden hülyeségen összevesztünk, de mindig kibékültünk. Most lett vége teljesen a barátságnak, mert én másik iskolába mentem... Őt meg nem engedték velem a szülei. Maradtam volna vele, ha nem lett volna olyan az osztály, hogy a székhajigálás megy órán meg csulázás a hajba... Rengeteget sírtam miatta, amiért nem jöhet velem. De igazéából én akartam tartani a kapcsolatot... De egész nyáron nem keresett, nem hív... Ha felhívom telón akkor nem veszi fel. Valószínűleg direkt... Arról én meg nem tehetek, hogy a szülei nem engedték. Szóval én is ilyesmi helyzetben vagyok :( Kezdek túllépni rajta... De fáj. Légy erős! 13/L
2010. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet valaki hergeli ellened a háttérből,magától nem lesz ilyen fejelfodítós senki,tapasztalat.
2010. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne keseregj biztos mindne rendben lesz, más is van úgy ,h néha padlót fog. AMúgy minden barátságab vannak ilyen hullámvölgyek.

Fel a fejjel :)

Ami a pasiakt illeti ne aggódj én 19 évesen még csak nem is csókoloztam..

Ha ne talál tán van kedved egy lelkiszemeteskukához dobj meg egy e-maillel és beszélgethetünk, szívesen segítek,ha tudok. Esetleh,ha Baz megyei vagy találkozhatunk is.

2010. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem ez kereken ötször esett meg. Depressziós is lettem, most próbálok kilábalni, de nehezen megy. De te lény erős.
2012. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!