Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Ti mit...

Most mit tegyek? Ti mit tennétek, hogyan viselkednétek? Nem akarok menni.

Figyelt kérdés

ma megyünk át anyámékkal tesómékhoz, mert a sógornőmnek a névnapját ünnepeljük:S

De olyan nyominak érzem magam ott... olyan felesleges vagyok. Mindenki beszél mindenkivel. Anyámék tesómékkal munkáról stb. Unokatesómék szintén melóról meg kocsikról meg ilyen okosságokról. Én meg hiába próbálnék hozzászólni bármihez kirekesztenek, meg nem is hallgatnak meg. Szóval csak gubbasztok a nappaliba... le se sz*rnak.

17éves lány vagyok...

de ha nem megyek el én vagyok a szemét. Ugy nem szeretek ott lenni, a sógornőm családja is olyan ellenszenves, egyszerűen nem tehetek róla.

Szóval nemtudom annyira nem akarok menni, úgy nem vágyok sosem:S


2010. aug. 5. 14:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg ilyenkor anyám is mindig okoskodik, meg mindent kitereget rólam, olyan mint egy pletykás vénasszony:S tökre képmutatás meg eröltetett ez az egész téma.
2010. aug. 5. 14:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát menj át, aztán próbáld meg túlélni és jópofát vágni hozzá. Nem tart örökké, de ha nem mész az olyan pofátlanség lenne, akkor biztos mérgesek lennének.
2010. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én is szoktam így lenni, ha megyünk valahova, akkor nem tudok semmihez se hozzászolni, nagyjából tök egyedül vagyok, nem néznek rám, nem kérdeznek, múltkor volt oylan, hogy majdnem rám ültek... Hirtelen már azt hittem, hogy láthatatlan vagyok-.- 13/L
2010. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vigyél mp3-at és hallgass zenét fülhallgatón

ha jól eldugod senkinek se tűnik fel,ezt egyszer én is megcsináltam:D

2010. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott eszembe , hogy süss süteményt ! Vidd át és akkor muszály arról beszélni , hogy te milyen ügyes vagy meg házias ... Ha nem szoktál sütni akkor nézz ki valami egyszerű receptet ( van olyan is amit nem kell sütni !) Pár perc alatt megvan egy kevert sütemény és látszik hogy te is a társaság részese vagy , ha ez sem jön be akkor tehetnek egy szivességet és többé ne menj .
2010. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, utáltam a rokonsághoz, ismerősökhöz menni, de kötelező volt. Valahogy kibirod azt az időt, nézelődj, vegyél le egy könyvet és olvass, vagy kezd el tömni magad sütivel, hátha akkor legközelebb szégyellnek magukkal vinni:))
2010. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 margoz ***** válasza:

Fiatalon mindenkinek az a baja ,elvárja hogy a világ értse meg öt,de ö nem akarja meglátni hogy másnak is jol esne ez a meg értés.

A te családodrol van szó,miért vagy ilyen ellenszenves velük,bántott? probáld meg ismerni és ha oda figyelsz,tégy ugy mintha moziba lennél,ülj le és hallgasd öket,meglátod milyen szorakoztató tud lenni az egész,és hamarabb mulik az iső is.Miért kell hogy te legyél a központban?nem e te névnapod.Anyukád meg nem pletykál,hanem ha oda figyelnél hallanád hogy csak mesél rolad,ebböl is tudhatnád hogy törödik veled és szeret.Nem jol értelmezed ami körülötted történik,és csak kinozod magad.

2010. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem tudom időben irok e..de ha anyukád kitereget rólad bizonyos dolgokat rólad..te is megteheted vele ugyanezt..sok sikert:)
2010. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szeretsz olvasni? Ha igen, én a helyedben azt csinálnám, hogy végignézem a rokonok könyvespolcát, és leveszek néhány könyvet, olvasgatok. Kiskoromban, mikor még kötelező volt eljárni a rokonokhoz, én mindig ezt csináltam. Sőt keresztanyám jó fej is volt, és nekem ajándékozta néha egyik-másik könyvet.
2010. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült?
2010. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!