Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2. eves evfordulora mit...

2. eves evfordulora mit adjak\vegyek a baratomnak? Valami uj otlet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Két év alatt csak megismerted az ízlését. Azt tudom, hogy az én párom minek örülne, de sajnos nem tudom kitalálni, hogy a tiéd minek, hiszen fogalmam sincs, ki ő. Süss neki valami finomat, és különleges szex. Ennek általában örülnek a pasik.
2010. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
esetleg valami ékszer, vagy valmi közös utazás...akár 2-3 napra balcsira....én örülnék neki :)
2010. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
csinálj képet magadról és vegyél hozzá egy gyönyörű képkeretet és tedd bele. vagy egy közös fotót rólatok. esetleg készíts egy naptárat, amiben minden hónapban te vagy rajta másmilyen képen - ruhában - formában. esetleg csinálj egy romantikus estét, vedd fel a legszexibb rucidat, halk zene, gyertya, pezsgő és vegyél neki apróbb ajándékokat, amiket rejts el valahová és keressen meg. és amint egyet megtalál, ihat egy pohárral. stb. vagy írj neki egy szép szerelmes levelet és tedd bele egy ajándékba. esetleg süsd meg neki a kedvenc tortáját, vagy rendelj egy szépet, aminek a közepén együtt vagytok rajta (van már ilyen képes is). de akár vehetsz neki olyan dolgot, amit szeret. ha az autókat, akkor könyvet vagy a kocsijába valamit, esetleg csináltass neki polot a kedvenc kocsimárkás feliratával. ha venni akarsz, akkor egy szép férfióra vagy ezüst karkötő még szép ajándék. én már mindezen túl vagyok, férjemnek legjobban a kép tetszett, amin én vagyok rajta egy szép ruhában, szép keretben a másik pedig a naptár volt. azóta is a falon lóg :)
2010. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
18%
Szerintem annak örülne as legjobban a barátod ha mostantól nem csalnád meg.....
2010. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát mi nem évfordulóztunk, csak miután összeházasodtunk. idén gitár alakú tortát sütök férjemnek, épp olyat, amilyen gitárra vágyik:) karácsonyra pedig megkapja a gitárt:)
2010. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszokat!
2010. aug. 5. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!