Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Balaton rt. Társasjátékot hol...

Balaton rt. Társasjátékot hol találok?

Figyelt kérdés
Akár használt,de jó állapotban lévő is érdekel.
2010. aug. 4. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy,ha érdekel.Nagyon jó állapotban van,és szerintem az egyik kezemen meg tudnám számolni hányszor volt használva.
2010. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,érdekelne a játék!
2010. aug. 5. 20:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló,ha továbbrais el szeretnéd adni a játékot,jelentkezz,mert nem tudok privát üzenetet küldeni neked!
2010. aug. 8. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy, ez az a régi társas ugye? Úgy értem, nem lehet manapság már boltban kapni. Ha érdekel, írj priviben. Bár nem tudom, milyen állapotban van, meg kell néznem, rég nem volt már használva.
2010. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdeklődnék én is,hogy esetleg valaki be tudná-e szkennelni és belinkelni a játékszabályzatot mielött eladná?Fontos lenne,hogy mindenképp szkennelve legyen,hogy ki lehessen nyomtatni!Nagyon megköszönném!
2010. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!