Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok korban...

Miért nem találok korban hozzám illő párt?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Sajnos van egy nagyon nehéz kérdés az életemben,aminek az okára nem tudok rájönni. Az idősebb férfiak sokkal jobban tetszenek,mint a korban hozzám illők. Eddig csak velem hasonló korú fúkkal jártam,akiket fiúnak kell hogy hívjak,nem férfinak. A kettő között hatalmas különbség van. Gyereknek éreztem őket magam mellett. Elkezdtem vágyakozni az idősebbek felé,de az eszem azt mondja,hogy nem szabad velük kapcsolatot kezdeni,mert mi lesz 10-15 év múlva. Vonzódom a sármos,férfias pasikhoz. A korban hozzám illők,pedig sajnos nem ilyenek. ( Nem akarok senkit megbántani,biztos van kivétel,vagy csak én vagyok mindig rosszkor rossz helyen. ) Én még most nem szeretnék gyermeket,a 35-45 éves férfiak meg gyaníthatóan már igen. Teljesen össze vagyok zavarodva. Nagyon nem találom a helyem. :-( Szerintetek mit tehetnék?
2011. aug. 27. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem simán összejöhetsz egy 35-40 év körüli pasival. Sokan szeretnének ennyi idős korban fiatalabb barátnőt.

Az egyetlen "gond" velük, hogy lehet van már gyerekük.

De megértem, hogy nem tetszenek a 20 évesek!

2011. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia

Nagyon adod a stilust csajszee!:)

Én taliznék veled, több is lehetne köztünk.

11/L

2011. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy 45 éves férfi azért elég durva lenne melléd szerintem. De egyébként nem vagy ezzel egyedül engem mindig is az idősebb pasik vonzottak, persze nem ennyire idősek. Tudom miről beszélsz, de azért azt hozzá tenném, hogy egy 30 fölötti pasi is tud ugyan olyan gyerekes lenni, csak a külső más! Próbáld ki és meg látod, hogy mi is kell neked.
2011. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ebbe a helyzetbe vagyok, csak a túloldalról:D Bár nekem inkább 25-35 közötti hölgyekkel voltak kapcsolataim. 22/F
2011. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!