Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csak érzelmileg vonzodom...

Mért csak érzelmileg vonzodom hozzá?

Figyelt kérdés
van egy fiu akibe elég régotta belé szerettem (7 éve) ö is szeret de még sose jártunk. igazából az lenen a kérdés hogy mért vana z hogy csak érzelmielg vonzodom hozzá? igazából a külseje nem vonz (csak nekem nem az esettem) de nem csunya! imádom hogy ekdves emg aranyos vicces , jül lehet vele beszélgetni,és ugy szeret ahogy vagyok. ez még szerelemnek mondható amit én érzek?
2010. aug. 4. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha a belső értékeket fontosabbnak tartod mint a külsőket akkor igen
2010. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. A szerelem igazából egy gyűjtőfogalom, nagyon sok különböző árnyalatú érzést neveznek ezzel a szóval. Ez plátói szerelem lehet. Aztán az is lehet, ha összejössz vele, vonzódni fogsz majd hozzá szexuálisan is.
2010. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kb ugyanugy én is ugy járok,csak én 2éve már,sose jártunk még,sajna nem merem bevallni neki.
2010. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazábol ha megérint vagy emgfogja kezem érzem azt a szikrázást. de valahogy nem érzem azt vagyis nem igy gondolnám el a "szöke herceget fehér lovon". de belsövel minden rendbe :)
2010. aug. 4. 20:30
 5/6 A kérdező kommentje:
am köszönöm a válaszokat :)
2010. aug. 4. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
A páromhoz először én is érzelmileg vonzódtam, egyszerűen magával ragadott a személyisége, amilyen ő valójában és ahogy hozzám szólt, ahogy rám nézett. De valahogy mégis mást vártam. Én is azt hittem, hogy majd jön a herceg fehér lovon. Nem is tudom mit vártam. S volt bennem bizonytalanság. De rá kellett jönnöm, hogy itt egy férfi, akihez igenis vonzódom, és akivel nagyon is egy hullámhosszon vagyunk. S ekkor jött a felismerés, hogy ő a herceg fehér lovon: egy igazi, kedves, rendes pasi. Nem mese, hanem egy egy hús-vér pasi, akivel érzelmileg nagyon együtt vagyunk. Nos, most már a férjem, és imádom. Nekem sokkal többet számít, hogy érzelmileg vonzódjak valakihez, mint akárhogy másképp.
2010. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!