Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért gondolják az exek hogy...

Mért gondolják az exek hogy közük van a volt párjuk életéhez csak mert van egy közös gyerek?

Figyelt kérdés
Párom exe folyamatosan utánunk kutat, mindenkinek rólunk beszél, az életünk minden mozzanatáról tudni akar a gyerekre hivatkozva. Na már azt tudni kell hogy a gyerek nála van, hozzánk elég ritkán jön, főleg most hogy külföldön dolgozunk. De az ex még is mindenről tudni akar, ismerősöket faggat srb. Szerintetek ez mennyire normális?
2020. aug. 14. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Semennyire nem nor.alis. zakkant
2020. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Meg kell találni az egyensúlyt, de alapvetően az ex valójában az édesanya, így ahhoz van köze, hogy a gyereke jó helyen van-e. Ahhoz nincs, hogy köztetek mi van.
2020. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
A szeretők többnyire ugyanúgy zárlatosak.
2020. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam sose szerető, jóval előttem mentek szét
2020. aug. 14. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha van gyerek, szerintem annyihoz azért mindkét szülőnek joga van, hogy tudja, kb hova kerül a saját gyereke, tehát rendezett életkörülmények és nem pszichopata új pár vagy ilyesmi, de inkább csak mint ahogy az óvodát csekkolja valaki. Azon túl, pl h Balatonra mentek e nyaralni vagy Balira és miből ahhoz nincs köze.
2020. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Korni cica megint te vagy? Nem, nem előtted mentek szét, te másztál bele a kapcsolatba. Elvett már az Imike? Persze hogy nem, nem is fog.
2020. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát tudod kérdező én is zabos lennék, ha a gyerekem apja külföldre menne dolgozni az új punc.val. Kibújva a gyerekkel való meló és felelősség alól, és minden 100%-ban az én dolgom lenne. Azért annak a nőnek otthon szembe kell nézni minden nap azzal a gyerekkel, és akár százszor átrágni, hogy apád miért is van külföldön, kivel, mikor és hogy találkoztok majd, stb. Hidd el nem te érdekled, hanem a gyereke lelki jóléte. Írod, hogy nálatok nem gyakran van, el tudod te képzelni, hogy mit érezhet az a gyerek? Valószínűleg azt, hogy az apjának nem fontos. Ha nagyon fontos lenne neki a gyereke itthon is megoldotta volna a melót, hogy közel legyen a gyerekhez. Gratulálok a párválasztáshoz.
2020. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó igazából fogalmad nincs a körülményekről, anyuka egyáltalán nem viselkedett sose úgy hogy sajnálni kellene. Nem egyszer elmondta hogy a gyereknek nem kell az apja, nem is hiányzik neki, az a gyerek csak az övé, ő felneveli egyedül, láthatásra meg kb akkor adta amikor olyan kedve volt, mert szerinte ő ezt megteheti. Szóval most meg kapta, nevelhető egyedül. Amúgy meg nem az fáj neki hogy nincs ott a gyerek apja, hanem hogy nem kap több gyerektartást.
2020. aug. 16. 07:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!