Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik éveid voltak a legszebbek?

Melyik éveid voltak a legszebbek?

Figyelt kérdés
Miért?:) És hány éves vagy most?
2010. aug. 4. 16:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Most. Most vagyok a legboldogabb, de úgy általában eddig is az voltam :D

17/F

2010. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ilyen évek még nem voltak az életemben. Csak annyit tudok mondani, hogy 18 éves vagyok és az utóbbi 3 év voltak eddigi életem legszörnyűbb évei!
2010. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

16-17 volt a legszebb! Ekkor kezdődött, hogy eljártam néha bulizni, haverokkal ide-oda, csajozás, a szülők még anyagilag álltak mindent, amikor kértem akkor kaptam pénzt, és nem volt ilyen gondom, hogy munka, érettségi, vizsgák...

13 is jó volt 7. osztályba, persze ott azért nem volt annyi buli, de néha volt sulibuli, jó volt a társaság, meg az osztály.

10-11 éves koromra is szívesen gondolok vissza, bár nem volt semmi extra, mégis mindig szívesen gondolok vissza általános 4, és 5. osztályra.

Na meg persze az ovis évek (szerintem ezt nem kell részletezni)

Most 20 éves fiú vagyok, de bízok benne, hogy lesznek még szebb éveim mint a 16-17, de szerintem már túl vagyok a legszebb koron...

2010. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

0-11 elejében azért, mert mindent imádtak rajtam, aztán később azért mert nem kellett tanulni [alsó osztály úgy ment mint az 1x1]


13/L :D

2010. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

igaz, még csak 22 vagyok, de 2 olyan korszaka is volt az életemnek (eddig) amibe bármikor szívesen visszamennék.

az egyik 6-10 éves koromig tartó. csodás nyarak a nagyszülőknél, kert, kisbarátok, strand, felfedezés, szóval az a tipikus ideális csodaszép gyerekkor. :D


a másik a 11. utáni nyártól az egyetem első évéig.

na, az sem volt rossz. pasik, bulik, új emberek.


azóta voltak jobb idők, rosszabbak, de csak akkor tudod igazán elmondani, hogy milyen volt, amikor visszanézel :D

2010. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!