Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik éveid voltak a legszebbek?

Melyik éveid voltak a legszebbek?

Figyelt kérdés
Miért?:) És hány éves vagy most?
2010. aug. 4. 16:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%
Úgy érzem most vagyok a legboldogabb eddigi életemben. 24 évesen szerető férj, 2 csodaszép gyerek és egy majdnem hitelmentes családi ház boldog tulajdonosa vagyok. Valamint most fogom elkezdeni a főiskolát, amire eddig sajnos nem volt lehetőségem.
2010. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

12-14 :D

De remélem, lesz még egyszer ilyen szép, sőt szebb is :) Most 19 vagyok.

2010. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

14-17. Itt voltak azok az évek, amikor új embereket ismertem meg, buliztam, még nem volt ennyi felelősség a nyakamban.

22/L

2010. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem tudok ilyet mondani. A külföldi utazásokat élveztem csak.

Most is nagy bajban vagyok.

2010. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

17-23.

Most vagyok 26.

2010. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

0-12

azóta kb minden a feje tetejére állt, valahogy semmi sem akar összejönni...


most vagyok 21

2010. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

a mostani időszak. elköltözhettem anyámtól,túl vagyok azon,hogy apám naponta vert lilára,szerető párommal élek,igaz munkám sajnos még nincs,de rajta vagyok a témán,a saját életem élhetem,amiben benne vannak a mindennapos,élvezhető gondok,házimunka(ami annyira nem élvezhető) és remélem hamarosan egy kismacska vagy kiskutya is csatlakozik hozzánk :)

most leszek 17 éves

2010. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Előző, 17 évesen hogy lakhatsz a "pároddal"? Gyerekként ez szerintem nagyon korai.
2010. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
a mostainak.. habár a gyerekkorom is boldog volt, de örülök hogy már felnőttem
2010. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

úgy lakhatom vele,hogy eljöttem. apám alkoholista anyám gépfüggő,agresszívak voltak,főleg apám,anyám csak üvöltözött velem,apám viszont vert is, napi szinten,mivel mindig piás volt.

ennünk nem volt mit,de cigijük volt mindig napi 4 doboz.

anyámmal leléptünk,de ő sem változott,én pedig megelégeltem. megismertem páromat,aki felajánlotta,hogy költözzünk össze. ez egy éve történt.azóta minden sokkal jobb. megvan a nehéz része is,de csak a jóra figyelek. háziasszony-tanuló vagyok :)

17L

2010. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!