Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a férjem hogy...

Hogy vegyem rá a férjem hogy legyen egy második babánk?

Figyelt kérdés

a kislányunk 18 hós.én szeretnék már lassan másikat.

a férjem is akar csak még nem most.2-3 év múlva.de addigra már 5 év körüli lesz a lányunk,az meg szerintem sok kor különbség.

igaz vannak akadályok.nincs saját házunk.anyósék lakunk.tudom előbb az kéne,és akarunk is csak a mai világba igen nehéz kölcsönhöz jutni.

persze lehet ha terhes lennék akkor még inkább megmozgatnánk mindent hogy mire megjön a második baba saját otthonink legyen.


2010. aug. 4. 14:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg te vagy majom hogy egyből be másoltad
2010. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

olvastam a kérdést és írtam is rá kommentet.

kérdezni lehet hogy miért.csak azt nem szeretem hogyha egyből lefikáznak.

2010. aug. 4. 15:20
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Melyik szavammal bántottalak meg??? :-( hidd el a cél nem ez volt, és nem konkrétan Rád értettem, ha te nem zsákmányolod ki a párod, akkor ne vedd magadra a kérdést!

Viszont annyiszor lehet hallani, olvasni, hogy az apa egésznap melózik, anya otthon van a gyerekkel, és szépen elmennek egymás mellett! Elvileg egymásért vagyunk, nem pedig valaki van értünk és kész /vagy a fordítottja/

Bocs, ha magadra vetted, nem ez volt a szándékom

2010. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

nem haragszom én senkire.azért írtam ide hogy halljam mások véleményét.vannak akik kihasználják a párjukat.de nemén.

a nap 24 órájában a gyerekkel vagyok(akit mind a ketten akartunk),mosok ,takarítok ,főzök.ezeket nem mindenki tenné meg az anyósa házában úgy hogy a többi lako igen csak kényelmes

2010. aug. 4. 15:31
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

300 ezer forint 2 felnőtt+2 gyerek+rezsi+törlesztőrészletre+egyéb kiadások egyáltalán nem olyan sok ám

És sajna benne van a pakliban hogy ez az összeg bármikor lecsökkenhet :S

2010. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Eroltetni nem szabad, mert annak semmi ertelme es kesobb megbanjatok. Szerintem nem sok 5 ev. En annyit szeretnek a 2 gyerek kozt.
2010. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%
Miért kéne rávenni? Szerted a férjed nem? Akkor az miért számít hogy ő mit akar? Miért csak az hogy te mit akarsz? Nem elég kompromisszum hogy egy gyerek már van?
2010. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

utolsónak:nem értelek.

nem szeretném átvágni a férjemet.az nem lenne fair.szeretném ha közösen döntenénk így.nemcsak én egyedül.

mondjuk védekezni csak megszakítással védekezünk.szóval ha úgy alakulna nem tudom mi lenne.nem lennék képes megölni!a férjemnek az adott helyzetben lehet nem kéne.úgyhogy remélem így inkább még nem leszek terhes.inkább ne legyek az mint hogyelvettesem

2010. aug. 4. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!