Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a férjem hogy...

Hogy vegyem rá a férjem hogy legyen egy második babánk?

Figyelt kérdés

a kislányunk 18 hós.én szeretnék már lassan másikat.

a férjem is akar csak még nem most.2-3 év múlva.de addigra már 5 év körüli lesz a lányunk,az meg szerintem sok kor különbség.

igaz vannak akadályok.nincs saját házunk.anyósék lakunk.tudom előbb az kéne,és akarunk is csak a mai világba igen nehéz kölcsönhöz jutni.

persze lehet ha terhes lennék akkor még inkább megmozgatnánk mindent hogy mire megjön a második baba saját otthonink legyen.


2010. aug. 4. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem is sok az 5 év.. Én majd úgy szeretnék 2 babát hogy 1-2 év legyen köztük
2010. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy még jobban megmozgatnátok mindent, hogy legyen hol laknotok...szerintem ha a párod még nem akar második babát, akkor néha-néha említsd meg, de ne erőltesd. Először a laksáproblémát kellene megoldani, akkor biztos ő is nyugodtabb szívvel vágna bele a másodikba :)
2010. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Nincs lakásotok az már magában elég indok hogy miért ne legyen második baba.

Ha nem dolgozol nincs jövedelmed miből akarsz építkezni vagy lakást venni?

Ha meg a férjed napi 18 órát fog dolgozni hogy eltudja tartani a csládot és kitudja fizetni a hitelt akkor meg az lesz a bajod

2010. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk azért nincs babánk, mert nem várom el a páromtól, hogy napi 12 órát lehúzzon a melójában... Én is hozzá szeretném tenni, amit tudok. Vállalkozók vagyunk, és dolgozunk azon, hogy minél előrébb jussunk.

A Kedvesed agyon hajtaná magát miattatok :-( a lakás az első, meg esetleg Te is vissza mennél dolgozni. Nem gáz, ha 6-7-8 év van a gyerekek között.

2010. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne sok az 5 év. Nekem 13 év a különbség.

Az elsőnél csórók voltunk, nem volt semmink. Most sem sok, de az a miénk. Most van egy pici lányunk és a nagyfiam imádja.

Ha nincs egziszteni9cia, abból elég nehéz egy gyerekkel is kitörni, nemhogy kettővel.

A férjedet meg nem tudnád rávenni, mivel felnőtt ember, gondolom felelősségteljesen gondolkodik.

erre utal az is, hogy előbb a lakás, és csak aztán a gyerek.

2010. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Öt év korkülönbség nem sok. Az anyagi helyzetetek így is rossz, és te még második gyereket szülnél az anyósodék nyakára? Igaza van a férjednek: először lakás, biztos megélhetés, utána gyerek. Más egy gyereket sem képes vállalni, te még szerencsés is vagy ebből a szempontból.
2010. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Mit értesz megmozgatás alatt? Eddig talán nem tettetek meg mindent,hogy végre saját otthonotok legyen?

A férjed tényleg rengeteget kellene,hogy dolgozzon,hogy titeket eltartson.Lakáshitel és egy család egy keresetből nem semmi.

Arra is gondolnod kell,hogy ha vele esetleg valami történik (ne adj Isten),akkor te képes lennél eltartani a két gyereket?

Én is szeretnék még,ha a szivemre hallgatnék legalább annyi lenne,mint Angelina Jolie-nak,de azért vagyok felnött ember,hogy felmérjem ésszel,nem a vágyak az elsők,hanem az anyagi biztonság.

2010. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

15.03-nak

nem az anyósom nyakára(már csak ő él).inkább a férjem nélkül nem tudna boldogulni az anyósom,a sógornőm meg a pasija.még a házat se tudnák fenn tartani ha nincs a férjem.jó részt miattuk se tudunk előre haladni

2010. aug. 4. 15:07
 9/18 A kérdező kommentje:
eddig még nemtettünk meg mindent pont azért mert reálisak vagyunk.a párom nagyon jól keres havi 300.de ez bármikor megváltozhat
2010. aug. 4. 15:09
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Hogy mekkora majmok vannak. Máris raktak fel rólad(is) egy kérdést!

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!