Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt már nem bírom elviselni...

Én ezt már nem bírom elviselni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemrég összeköltöztünk a párommal. Felújítottunk egy régebbi házat,de eleve úgy jöttünk ide,hogy még kisebb dolgokat meg kell csinálni.Pl. lámpákat felszerelni,1-2 festésjavítást,ahol nem lett szép,ajtókat,ablakokat lecsiszolni,és átfesteni,az udvart rendbe tenni,ilyesmik. Másfél hónap alatt ebből annyi készült el,hogy fel lettek szerelve a lámpák!!! Ennyi. A párom folyton úton van,soha nincs itthon,max ebédre hazajön,és legközelebb este 9-10 körül látom.Amikor meg itthon van csak rendetlenséget hagy maga után,netezik,meg a TV előtt döglik. Egész nap egyedül vagyok itthon,senkivel nem tudok beszélgetni,mert nekem itt nincs senkim(a telefonon nem lóghatok állandóan),max a kutyámhoz tudok beszélni,a családom és a barátaim messze vannak. Rám marad minden meló,egész nap pakolok,és takarítok utána. Hiába könyörgök neki,hogy csinálja meg azokat a dolgokat,amiket még meg kell nem teszi.Hétfőn összepakoltam a cuccaimat,és mondtam neki,hogy én lelépek,de kikönyörögte,hogy maradjak(még sírt is,hogy a hatás meglegyen),majd természetesen elhúzott itthonról,mert persze megint közbejött egy 'biznisz',és este 10-kor hazajött,és hogy ne "ugassak" vele megint meglepett egy új telefonnal. Rohadtul magányos vagyok,teljesen kifordultam önmagamból,nem múlik el nap,hogy ne sírnék,pedig amúgy egy életvidám,folyton viccelődő valaki voltam,de ennek már nyoma sincs! Néha megiszok 1-1 pohár italt,már csak olyankor van jó kedvem,vagy még akkor se,de ha ez így marad a végén alkoholista leszek 26 évesen! Tényleg nem bírom,úgy érzem kezdek megőrülni. Azon gondolkoztam,hogy beutaltatom magam egy pszichiátriai intézetbe,hátha ott valaki foglalkozna velem,és helyre jönnék.
2010. aug. 4. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt a kérdés? Itt nem jó neked, tehát egyértelmű, hogy lépni kell. Hát akkor lépj.

Egyébként saját tapasztalat: nem szabad addig semmiképp beköltözni, amig minden nincs kész, mert utána már évekbe telik, mire a legapróbb dolgok elkészülnek.

2010. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Le kellene foglalnod magad neked is...26 évesen otthon ülsz egész nap? A párod meg tartson el vagy mi?

Erre jó amúgy az összeköltözés. Kiderül, ha nem illetek össze. Nálatok nem működik, felesleges akkor erőlködni.

2010. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Van egy vállalkozásunk az az én asztalom. Hidd el eléggé le vagyok foglalva,egy perc szabad időm nincs,másfél hónap után ez a második,hogy a számítógép elé le tudok ülni,hogy egy kicsit panaszkodjak.

De amúgy szeretem őt,meg minden,csak nem gondoltam,hogy ez az együtt élés ilyen lesz.

2010. aug. 4. 14:55
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem a párom nem tart el,mert ő nem dolgozik,kétes ügyeket bonyolít le,amikről én már kérdezni sem akarom. Igazából egy kigyúrt majom,akit semmi nem érdekel,csak saját maga,de ezek ellenére szeretem,csak nevelésre szorulna! De hogyan?
2010. aug. 4. 14:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne akard megváltoztatni, mert nem fog menni. Látod, hogy így nem működik, akkor minek erőlködsz? A szerelem elmúlik és majd azon fogsz agyalni 5-10-15 év múlva, hogy mit keresel emellett a majom mellett (ha épp nem beszélőre jársz hozzá a börtönbe).
2010. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
minek vagy vele akkor?
2010. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem keresel magadnak egy olyan elfoglaltságot, amiben örömöd leled, ahol emberekkel találkozol stb...
2010. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez már nekem is eszembe jutott! Nem akarom megváltoztatni,már eleve úgy szerettem meg,hogy tudtam,hogy egy önző disznó,én pedig pont a fordítottja,mindenkit előrébb helyezek magamnál,talán ezért is nem akarom elhagyni,mert rajtam kívül nincs senkije. Én csak annyit akarok,hogy foglalkozzon velem is néha,akkora baj ez?
2010. aug. 4. 15:05
 9/15 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem emberek közé sem menni. Múlt héten összejöttünk a barátnőimmel,csak ültem ott és hallgatam a sok hülyeséget,mármint a vicces történeteiket,és szinte meg sem szólaltam egész este,ők meg nem értették mi bajom van. Könnyű azt a tanácsot osztogatni,hogy hagyjam el.Jajj nehéz ez.
2010. aug. 4. 15:09
 10/15 anonim ***** válasza:

Most akkor egész nap dolgozol a vállakozásban vagy egész nap takarítasz és pakolsz a párod után? Kicsit ferde ez a sztori.


Egyébként meg a szeretet azt jelenti, hogy elfogadod a párod olyannak, amilyen, és az elfogadásban nics "de én csak azt akarom", és nincs panaszkodás, mert amit szeretsz, arra nem panaszkodsz. Mert van a panaszkodás hazugság vagy a szeretet.


Véleményem szerint az a kapcsolat nem jó, ahol az egyik (vagy mindkét) fél nem kapja meg, amitől boldog lenne. Szar kapcsolatban meg fölösleges maradni. Ennyi.

2010. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!