Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagy "lúzer" vagyok?

Tényleg nagy "lúzer" vagyok?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve nincs állandó munkahelyem, alkalmi munkákból vegetálok. Rengeteg önéletrajzot elküldtem már, több fajtát is írtam-munkától függően, ugye nemcsak szakmámon belül keresek. Kevés helyre hívtak vissza, de általában nem feleltem meg az elvárásoknak (volt, ahonnan azzal küldtek el, hogy "úgyis szülni akar pár éven belül"). Ismerősi körömben van pár ember, aki állandó jelleggel ezzel piszkál, és most elég rosszul esett egy barátnőm megjegyzése. Ő csak egy hónapig volt munkanélküli, most 2 helyről is visszahívták, miután kiörültük magunkat, megjegyezte: "Látod, így is lehet ezt csinálni, nem lúzerkedni kell. Mikor kezdesz már magaddal valamit?"

Lehet hülye vagyok, hogy ezen megsértődtem, de szerintem ez nem fedi a valóságot. Nyelvet tanulok közben, stb. Tényleg megteszek mindent. Másnak is volt már ilyen?


26/N


2010. aug. 4. 14:12
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
"akár egy virágcserépben is elüldögélhetsz..." ez sem igaz, elég pörgős vagyok amúgy, nyelvtanulás, maszekolás mellett szüleimnek segítek a családi házuk kivitelzésében.
2010. aug. 4. 21:52
 22/27 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:39"

Empátia zéró.

Gondolom a kemény gyári meló után jólesett kiosztani egy bajbajutott diplomást, megvolt a napi öröm:)


Kérdező, Te meg tényleg nézz körül külföldön, több ismerősöm is olyan helyzetben van, mint Te, itthon csak tökölni lehet.

2010. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Na ugye.Nem is olyan fontos az a munkavállalás.Megvagy így is Ez a gond.Jobban mondva,nem gond,ha csak a nyugdíj miatt érzed annak.A magánnyugdíjpénztárodba annyit fizethetsz be,amenyit akarsz.
2010. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

22.05:Tévedsz ,sose ér véget az üzemembe a munka...néha abbahagyom,ha úgy esik kedvem..

Egyébként tény,hogy többre becsülöm a melósokat lassan,mint a "bajbajutott"diplomásokat...ez a te fajtádnak köszönhető...

2010. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

22:05

Légyszi, ne személyeskedjünk ilyen "melós" dolgokkal. Én is dolgoztam már "soron".

2010. aug. 4. 22:23
 26/27 anonim ***** válasza:

22:18

Jól van:) Legyen:)


Kérdező, te meg szerintem, akkor menj vissza a "sorra".

2010. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Találtam jó munkahelyet, ráadásul szakmába vágót:)

Barátnőmet meg pár nap után kirúgták:S


Köszönöm a bíztatásokat, és mindenkinek szép napot!

2010. aug. 12. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!