Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek eladjam?

Szerintetek eladjam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy korona virus előtt kölcsön kértem nagybácsimtól 450 eurót (155 000ft) targonca tanfolyamra, mindhárom típusra. Azt ígértem neki, hogy kb. 1-2 hónapon belül vissza fizetem. Én Magyarországra járok dolgozni a szlovák határ másik oldaláról, de megszűnt a munkaviszonyom, ezért nem engedtek át a határon 2 hónapig kb. Utána tudtam a vizsgát befejezni, és vártam a jogsira. A minisztérium történt valami malőr, ami miatt még tovább csúszik a jogsi... Már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, jelentkezem mindenhová ahová csak lehet, de sehonnan nem jeleznek vissza a gyáraktól kezdve, pedig érettségivel is rendelkezem.


Az autómban van egy komolyabb hangrendszer dupla erősítővel, kondenzátorral, és egy subwooferrel együtt amik összértéke másfél éve mikor vettem, volt 200 ezer forint körül. Azon gondolkodom, hogy eladom őket, hogy legalább a tartozásból tudjak le faragni, mert én allergiás vagyok ilyen tartozásokra, sosem szoktam tartozni. Viszont nagyon fájna a szívem érte, de már a nagybácsim többször rám írt, hogy szeretné visszakapni a pénzét, ami teljes mértékben jogos, őt illeti, és már baromi kellemetlen ez az egész, és röstellem. Persze momdtam neki, hogy a vírus miatt van ez az egész gebasz, stb... (a pénzre egyébként nem szorul rá, gazdag ember, de akkor is vissza szeretném adni a lehető legtöbbet belőle mielőbb, ha nem is az egészet.)


Ti mit tennétek? Ez az egyetlen amiből pénzt tudok csinálni egyébként. Az autómat nem adhatom el. Köszönöm szépen a válaszokat!



2020. júl. 30. 09:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Illetve be szeretnék Mielőbb költözni Győrbe, ezért is jobb lenne ha első hónapban leginkább már ezért dolgoznék. (Abba ne menjünk bele, hogy miért nem Szlovákia, nekem Magyarországra húz a szívem. Tehát nem tartozás törlesztéséért akarok dolgozni.
2020. júl. 30. 09:59
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hirdesd meg de majdnem a teljes ertekenek megfeleloen. Akkor nem buksz nagyot rajta ha alaki megveszi.

En js a tartozasom torlesztenem mihamarabb.


Es tenyleg semmi olyan allas nincs amit akar feketen s csinalhatsz. Takaritas, kertasas gyerekfelugyelet masnak nevasarlas amibol kapnal valamicsket amit aztan kisebb oszzsegekben utalnal is egybol a rokonodnak?

Az eladas igazabol nem is biztos hogy bejon, mert lehet masok is most eleg csorok lettek es senki nem akarja megvenni, ugyhogy meghird

2020. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

2

Egy nap alatt eladtam az autómat júniusban. Nem lett mindenki csóró.

2020. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Hogy eladd-e az autóból a kütyüt? Mivel nem létkérdés de tartozásod van, így szerintem egyértelmű a válasz.
2020. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Rádiót a kocsidba bármikor vehetsz, az nem lesz hiány cikk. Ha jó pénzt adnak érte, add el. A becsület nagyon fontos, ha most megadod nagyapádnak a tartozást, máskor is ad majd. Szokták emlegetni, nem kenyérre kell.De most arra kell. Megütötte a szemem, hogy mentegetőzöl, hogy Győrben szeretnél dolgozni. Ott dolgozz, és élj, ahol jól érzed magad. Itt is sok rendes ember van, hidd el. Őket találd meg. Sok sikert!
2020. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4-es! Igen, ez a kérdés.


Kisvárosban élek, errefelé semmi nincs. Fuvarozni szoktam feketén embereket, de az is olyan, hogy benzinre van belőle egy ideig, mert hát az autót tankolni kell. Egyébként igen, én is úgy vagyok vele, hogy nem lét kérdése a dolog.


Az erősítő és a subwoofer ha jól tudom úgyis elhasználódik egy idő után, talán ezért szoktak újat venni új autó esetén például.

2020. júl. 30. 10:26
 7/14 A kérdező kommentje:
Az élet célom Budapest, de Győr van legközelebb ahol el tudok indulni. Minden jól is haladt míg nem jött a vírus, és haza nem küldtek. Ma meghirdetem a kütyüket.
2020. júl. 30. 10:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as csak azet irtam a csorosagot, hogy legalabb meghirdeti aztan ha megsem sikerul eladnia sincs semmi. Ne ezen ragodjon.

Az auto meg igencsak kelendo lett. Belegondolsz jarvanyheyzetben ki akar majd osszel megint tomegkozlekedni? De peldaul a mobilok is nagon kelendoek lettek es a tabletek stb a dogitalis oktatas miatt, viszont sok mast meg nem vesznek.

2020. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rendezd a tartozásod, különösen családon belül igen kényelmetlen tartozni. Majd veszel egy másik hangrendszert, ha lesz pénzed.
2020. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is az eladásra szavazók. Ha pedig Budapest az álmod kezd ott, mert kétszer újrakezdeni nehezebb. Megcsinálod az életed Győrben, lakás, barátok, mukna, utána meg a nulláról újra Pesten. Nehezebb és nagyobb az esély az ottragadásra.
2020. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!