Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne leállítani?!...

Hogy lehetne leállítani?! (többi lent)

Figyelt kérdés
A nagymamám velünk él,de egy igazi gonosz,szemét ember,és sajnos anyukám megvédi mindig.Folyamatosan mindenkinek beszól,akire rámer arra néha rá is támad,mindenkit csak bánt,folyamatosan tönkreteszi a dolgokat,széttöri,elrontja.A tv-t mindig nagyon hangosan hallgatja,és általában undorító műsorokat néz(mulatós zene,paraszt műsorok mtvn,maunika show).Akármikor rászólok mindig én vagyok a hibás és bele van magyarázva hogy az én hibám,de akárki másnál is így van ez.Mindent meg mer tenni,nagyon rossz indulatú ember,idegenekkel is szemét módon bánik,de persze akkor sem ő a hibás,mert anyukám mindig megvédi.Hogy lehetne leállítani?Nagyon mérges leszek mindig,már egyáltalán nem tudok mit kezdeni vele.
2010. aug. 3. 14:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és,sosem érdekli,hogy mi kié,simán elveszi más dolgait,és tönkreteszi őket,illetve ha valaki pl. kap egy csokit és nem rejti el,simán megeszi amikor nem figyel oda,vagy bármi mást is elvesz...
2010. aug. 3. 14:57
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Nagyidnak nincs valami mentális betegsége? Mert ha igen akkor türelemmel kell viseltetni felé, ha nincs baja, akkor meg példával. Idős embert megváltoztatni, tanítani lehetetlen, mert úgyis jobban tudják.

Én pl kint hagynék egy csokit és figyelném mikor veszi el, s mikor készülődik megenni, akkor figyelmeztetném, hogy az enyém. Talán észre veszi magát, de nem látok rá sok esélyt.

Légy türelmes! :)

2010. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen is,hogy rajtakaptam,akkor pedig rám lett fogva hogy én figyelem őt hogy mit csinál meg ilyenek...Szóval az is az én hibám volt.Elvileg nincs semmi baja,egyszerűen csak szemét, a példák meg nem érdeklik,egyszerűen nem lehet rá hatni semmivel,akárhogy viselkedünk vele,akár szépen,akár csúnyán,ő akkor is ugyanolyan szemét módon viselkedik.
2010. aug. 3. 15:03
 4/18 anonim ***** válasza:
18%

Remélem, kellően szégyelli magát az unokája miatt.


Te szerencsétlen, örülj, hogy él még a nagymamád!

2010. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt is én szívnám meg,a végén még anyukám kihívná a sünöket vagy hasonló,fenyegetett már ilyennel,bár én még sosem bántottam.Ja és néha még le is köp másokat,meg vízzel leönt...
2010. aug. 3. 15:07
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

15.07

miért kellene örülnie, ha így bánik vele?

2010. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Harmadik te nem olvasol vagy nem fogod fel hogy miket csinál velünk?Jobb lenne ha nem élne...
2010. aug. 3. 15:08
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az bölcsesség, az ész nem korral jár, sajnos. Gondolom akkor ilyen volt világ életében, s most hogy idősebb még jobban meg is engedi magának. Ismertem ilyen nénit, szörnyű volt. Ahol csak tudott ártott.

Légy türelmes, nézd levegőnek, vagy csak kerüld ki. Ilyen idős emberekre semmi az ég világon nem hat.

2010. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az idős emberek más elbírálás alá esnek.Légy vele türelmes, egy csomó dolgon keresztül kellett mennie.

Én örülnék, ha élne még a nagyanyám, bár ő is egy ördög volt, isten nyugtassa.Nagyon hiányzik.

2010. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Ha anyukád megvédi,akkor lehet,hogy csak te túlzod el a dolgokat. A mulatós műsorok nem undorítóak,inkább a hülye amerikai filmek azok. (A Mónika is) Az is lehet,hogy a családodnak szüksége van a nyugdíjára. Te is leszel,ha megéred,öreg. Veled is így bánik majd az unokád? Az tetszeni fog neked?
2010. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!