Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Koronavírus miatt bevallanátok...

Koronavírus miatt bevallanátok az egész családnak hogy prostinál voltatok?

Figyelt kérdés

Még jó hogy nem vagyok érintett! Itt ez a hír!

Olaszországban koronavírusos lett egy prostituált, most minden kuncsaftjának családostul kell jelentkeznie

[link]


Azért nem semmi helyzet! A prosti vagy 50 kontaktjának kell (saját érdekében) CSALÁDOSTUL hatósági vírusvizsgálatra menni! Mivel hatóságilag elrendelt vizsgálat így nem kívánságműsor! Nem mész ha akarsz! Mész vagy visznek erőszakkal.

És nem csak a kincsaftot viszik, hanem a családot is.


Ti ebben a szituban mit tennétek? Megjelennek a rendőrök a háznál és közlik na Kovács Apuka és a teljes család! leülni. Szájukat kinyitni. Mintavétel!


De miért?? kérdezi anyuci meg a kis család! Hát drága hölgyem azért mert apuci (ott áll Ön mögött épp készül a föld alá süllyedni...) „közelebbi“ kapcsolatba került egy nagyvilági khm hölgyeménnyel....


Hogy kezelnétek a szitut?


2020. júl. 21. 19:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Sehogy. Sokan járnak prostihoz, nem tudhatta a kuncsaft, hogy vírusos a holgy. Bevonulnék karanrénba
2020. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az oké na és hogy kommunikálnád a család felé mi közöd is van neked az illető "hölgyhöz"? Aki mellesleg a város közismert "rosszlánya"? Ne játsszuk a naivat ha megnevezik hogy TŐLE kaptad el mindenki tudni fogja hogyan is történt az elkapás. Elvégre egy közismert prosti a hölyg.
2020. júl. 21. 19:44
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Ja, mert gondolom, a prostik nevet, minden adatot tudnak a kuncsaftról, hogy megtalálják őket...
2020. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy nem értem a dolgot, de a prostik listát vezetnek a kuncsaftjaik nevéről és elérhetőségéről? Vagy hogy derül ki a hatóság számára, hogy Kovács apuka a fent említett hölgynél járt? (Vagy visszakeresik a nyugtatömbben? Miért, ők adnak nyugtát?)
2020. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Többségük igen vezet névjegyzéket a kuncsaftokról telefonszámokkal, ergo hiába ad meg kamu nevet, a telefonszám amin beszéltek ott van, azt pedig nem nehéz visszakeresnie a hatóságoknak.

Bár szerintem első körben önbevallásos alapon keresik az embereket, monván csak nem kockáztatja mások életét azért mert ciki, hogy félre kefélt. A maradéket meg keresgélik és gondolom minimum megbírságolják amiért nem jelentkezett korábban.

2020. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem név és cím szerint keresik a kuncsaftokat, hanem közzétettek egy felhívást, hogy aki járt a csajnál legyen szíves teszteltetni magát.
2020. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%
Azért ne mossuk össze az itthoni társadalmat az olasszal. Ott teljesen normális hogy családos férfiak prostihoz járnak. Nincs benne semmi különös vagy kivetnivaló. Itthon a magyar álszent társadalomban ez meg a főbűnök egyike, úgy hogy itt is elég sok családos megfordul örömlányoknál.
2020. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
17%

Olasz mondás, magyarra fordítva: "Nehogy már az a száj szopja a f@szomat, ami a gyerekeimet puszilja!"


Olaszoknál - is - természeres, hogy a házas férfiak prostihoz járnak. Csak ott nem volt Kádárkorszak.

2020. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Bocs, hogy megvetek egy HÁZAS embert aki félre kefèl, ha neked ez a kultúra és mindenki álszent aki nem idegen lukra megy akkor inkább tarts álszentnek. Mondom ezt úgy, hogy alapvetően nincs bajom a nyitott kapcsolatokkal, de az esetek többségében örömlányhoz nem az asszony beleegyezésével járnak.
2020. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%

#6 és #7 +1


#9 Mert Magyarországon megy a puncival zsarólás.

Én sem akartam elhinni. Igaz nős sem voltam.

De több nős ismerösömtől, sőt telefonból kihaladszodva, feleségtől is hallotta. Ha nem lesz ez meg az, akkor nincs punci. 😂

2020. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!