Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva ez egy szülinapi...

Nem durva ez egy szülinapi meglepetésnek?

Figyelt kérdés

A párom hülye haverjának a fejéből kipattant az a csodálatos ötlet, hogy Xy-nak hamarosan lesz a szülinapja, és meg kéne őt viccelni.

Mégpedig úgy, hogy 2 rendőr ismerősünk kimenne a lakására, és megkérnék a szülinapost hogy kísérje be őket a rendőrségre, ám a rendőrök az ünnepelt számára rendezett bulira hoznák őt.

Szerintem egyrészt megvalósíthatatlan, másrészt elég durva. Szerintetek?

Jövő pénteken lesz a buli.


2010. aug. 3. 10:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szerintem nagyonnagy 5let!ezt már mások is csinálták!

ha meg az ünnepelt is benne van minden hülyeségben akkor miért ne?

2010. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem nem durva, bár a bilincset hanyagolhatnák.
2010. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát én átérzem a helyzeted,de csak mert engem vittek már el a saját születésnapi ünneplésemről!(félreértés volt)Hát nem volt valami jó móka!Meg ha van egy kis esze akkor még mielőtt elvinnék ügyvédet akar hívni!
2010. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem durva...egyébként meg irány a jelmezkölcsönző...szerintem rendőrautót meg simán lehet bérelni,egyszerűen bemész,hogy rendezvény lesz,kérsz biztosítást,kifizeted a díját....
2010. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szerintem ha elég jó a humora, tuti tetszeni fog neki. nekem tetszene:D

rendőrök nem fogják elvállalni, mert rácseszhetnek, elég csúnyán. vkit be kell öltöztetni és kész.

hát szerintem ennél nagyobb meglepi nem igen van:D:D

2010. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!