Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva ez egy szülinapi...

Nem durva ez egy szülinapi meglepetésnek?

Figyelt kérdés

A párom hülye haverjának a fejéből kipattant az a csodálatos ötlet, hogy Xy-nak hamarosan lesz a szülinapja, és meg kéne őt viccelni.

Mégpedig úgy, hogy 2 rendőr ismerősünk kimenne a lakására, és megkérnék a szülinapost hogy kísérje be őket a rendőrségre, ám a rendőrök az ünnepelt számára rendezett bulira hoznák őt.

Szerintem egyrészt megvalósíthatatlan, másrészt elég durva. Szerintetek?

Jövő pénteken lesz a buli.


2010. aug. 3. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a rendőrök nem fogják a haverok miatt kirúgatni magukat ....
2010. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Olyan mint a kész át verés,ebbe semmi rosz nincs
2010. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
xd vicces :d
2010. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De ha valaki beállít hozzád a szülinapodon, hogy le vagy tartóztatva, te szó nélkül a rendőrökkel mennél, mert hátha csak viccelnek?

Én biztosan nem... És egy ilyen megaláztatás után (pl. hogy bilincsben viszik el), nem lenne kedvem bulizni.

2010. aug. 3. 10:20
 5/15 anonim válasza:
100%
szerintem nagyon ötletes :D én biztos nem haragudnék meg :D
2010. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem örülnék neki, az biztos. De te ismered az ünnepelted, hogy ő milyen.

Meg ezt hogy valósítjátok meg? Nem hiszem, hogy találtok rendőrt, aki bevállalja. :(

2010. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az illető mindig benne van minden hülyeségben, de szerintem ez túlzás.
2010. aug. 3. 10:24
 8/15 anonim ***** válasza:
hát a bilincs az lehet hogy kicsit túlzás, de amúgy jó ötlet :)
2010. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
lökött apám (még a régi szép idökben amikor minden sorkötelesnek volt otthon málhazsák, teljes felszereléssel, bakanccsal, rohamsisakkal) átment teljes cuccban a szomszédsráchoz, hogy öltözzön, kitört a háború, menni kell ... az meg bevette ... vagy 3 hónapig röhögtek rajta :D
2010. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ötletnek jó ötlet, de ha valaki jelenti a felettesnek akkor remélem a rendőrök abban a játékban is benne lesznek (fizetésmegvonás, vagy leszerelés). :(
2010. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!