Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kezelni egy...

Hogyan lehet kezelni egy lobbanékony típusú embert?

Figyelt kérdés

A párom elég lobbanékony és minden feszültséget csak veszekedéssel tud levezetni, ha pl a főnöke felidegesíti,akkor nekem panaszkodik és elmondja mindennek én meghallgatom,de ilyenkor szinte meg sem merek szólalni,mert mert volt már h. olyat mondtam amiben semmi nem volt,de ő bebeszélte magának h. én is rátettem egy lapáttal és így már rám is haragszik és nem alszik velem és nem jön haza stb.Sajnos gyógyszert is szed amitő szintén feszülteb lesz(mellékhatás).Heti 1-szer tuti kiborulva jön haza.Én nyugodt típus vagyok és én csak sírással tudom levezetni a feszültséget(pont ellentét), én nem tudok visszaszólni nekei, de nem is merek, múltkor ideges voltam én is mert pont akkor hívott amikor ki akartam fújni az orrom és egy kicsit hangosabban kértem meg h. várjon,de erre ős azt hitte h. rákiabáltam és emiatt összeveszett velem.


AMúgy mindig bocsánatot kér ha lenyugodott,de egyre nehezebben tudom kezelni ezeket a kitöréseket, ideje nincs sportolni, este 5-6 ig dolgozik fizikai munkát, szóval azzal nem tudja levezetni(amúgy oroszlán és az anyjátol is örökölhette,mert ő is mindenért balhézik és könnyen ideges lesz)


2010. aug. 3. 09:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tudja h. nem jó ez nekem és tudunk beszélni amikor nyugodt.Sajnos ő ilyen, örökölte+horoszkó+gyógyszer, szóval ez van.Én nem elhagyni akarom, hanem valahogy tenni azért h. én könnyebben kezeljem illetve könnyebben lenyugtassam.Lehet elmenne orvoshoz,de mondom az anyja is ilyen, szóval szerintem ez genetikailag van benne.Én olyan olyan vagyok mint apu, nyugodt és csöndben maradós.Tudja apárom h. nekem rossz ilyenkor,de nem tud ellene tenni, nem szándékosan teszi csak egyszerűen ilyen és kész,de nem minden napos,de azért hetente előfordul mostanság, h. valaki/vmi felidegesíti és a végén én húzom a rövidebbet,de pár óra múlva lenyugszik.
2010. aug. 3. 11:00
 12/13 Beatrix17 ***** válasza:
Namármost!Anyum egy igen gyenge jellem,apámnak meg csak megszületni volt nehéz.Én14éves korom óta dolgozom,elérek mindig mindent,amit akarok,stb.Nekem az volt a lényeg,a mozgatóerő,hogy véletlenül se legyek a szüleim negativ tulajdonságainak hordozója!!Vannak dolgok,amiket igenis le lehet vetközni,el lehet nyomni!Nem kell mindenre azt mondani,hogy "mert az apám,anyám is ilyen volt"!Tanulja meg kontrolálni magát,mert elöbb utóbb el fog vesziteni!!
2010. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy ő is tehet róla. Amikor lehet vele beszélni, akkor beszélj vele erről! Hátha nálatok még van remény...
2010. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!