Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "kell" reagálni arra...

Hogyan "kell" reagálni arra ha egy lány iwiwen üzenetet ír egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Hogyan illik válaszolni egy lány üzenetére? Jóban vagyunk egymással, igaz csak futó ismertségről van szó, tehát sokszor találkoztunk már, mondhatni sokat is beszélgettünk egymással, de általános dolgokról.

Ha tetszik a fiúnak a lány akkor hogyan fog válaszolni? Egyáltalán elvárható, hogy egy iwiwes üzenetre "lecsapjon" a fiú és más irányba terelje az ismerkedést?


2010. aug. 2. 20:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ja te vagy az aki már harmadszorra teszi fel ezt a kérdést, midig máshogy tálalva. hát figyelj ha a fiú akarna tőled valamit akkor elkezdett volna veled levelezni, bejelölt volna isminek, elkérte volna a számod. ha engem akar egy pasi le sem tudom vakarni szinte. ha nálatok nem ez van akkor valószínű nem akar semmit.
2010. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

De akkor ez ugye nem felajánlkozás volt? :S

Soha nem csináltam ilyet, most először volt ilyen. Meg amúgy tényleg kellett a segítsége, mert nem tudtam valamit, szóval valakit meg kellett kérdeznem, és hát miért pont ne őt. :D Most így lejárattam magam? :S

2010. aug. 2. 21:35
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha kérdeztél valami,azzal nem járattad le magad. De ha erőlteted a kapcsolatot,akkor igen.
2010. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ezzel még nem járattad le magad, csak ne nyomulj. ha akar valamit akkor megtalál.
2010. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha még csak be sem jelölt, sztem hagyd. Ha érdekelnéd, akkor elkezdte volna a becserkészést, hiszen fel volt dobva neki a magas labda.
2010. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ennek a srácnak te nem kellesz. Ha akarna valamit, akkor élt volna a lehetőséggel és kommunikál veled másról is.
2010. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem teszek már semmit sem, hagyom.

Ha találkozunk továbbra is kedves leszek vele, de nem nyomulok meg semmi ilyesmi. Ott lett volna a lehetőség de nem érdeklem, hát ez van. Mindig koppanok az ilyen helyzetekben ha én nézek ki magamnak valakit. Bezzeg aki nem érdekel az mindig jön...


Köszi a válaszokat :)

2010. aug. 3. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!