Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány. Írtam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Írtam neki egy üzenetet, de nem válaszolt pedig elolvasta. Z jelent valamit? Esélytelen?

Figyelt kérdés
Az üzenetbe elkértem az msn címét.
2010. máj. 7. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Régen írtad? Vagy tegnap? Mert akkor még írhat!

De ha egy hete, akkor lehet hogy nem akar neked írni...

2010. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tegnap délután.
2010. máj. 7. 20:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit írtál? Honnan ismered? Mióta? Mennyit beszéltek?
2010. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy nem akar tőled semmit. de igen, ha mondjuk pár órája írtad vagy 1-2 napja akkor még reménykedhetsz. max írj neki mégegyet, hogy miért nem válaszolt...ha arra sem válaszol akkor felejtős, ha igen akkor van esély.
2010. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
lehet elolvasta de elkellett sietnie valahovva és majd válaszol
2010. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor még van 50% esélyed. De ha 15 éves a lány lehet félénk is ám!
2010. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is írtam myvip-en egy csajnak de nem válaszolt. Utána pár napra írtam még egyet és arra sem válaszolt.

Lehet, hogy olyan, hogy az ilyen netes megkeresésekkel egyáltalán nem foglalkozik.

2010. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

3-4 napja üzengetünk és kérdezte 'minek kell?' én meg írtam hogy meg szeretnélek ismerni ecetera,ecetera....

Egy suliba jár.Nem régóta,egy tesin láttam meg.És még sajnos csak üzengettünk egymásnak... :(

2010. máj. 7. 20:48
 9/13 anonim ***** válasza:
tehát már írt vissza régebben? szerintem írj neki mégegy üzenetet, mit veszíthetsz? ha arra sem válaszol, akkor hagyd.
2010. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok: vagy, ha egy suliba jártok, menj od ahozzá, és kérd el élőben tőle az msn címét;) mondjuk 1 beszélgetés után! úgy biztos belemenne.
2010. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!