Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "kell" reagálni arra...

Hogyan "kell" reagálni arra ha egy lány iwiwen üzenetet ír egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Hogyan illik válaszolni egy lány üzenetére? Jóban vagyunk egymással, igaz csak futó ismertségről van szó, tehát sokszor találkoztunk már, mondhatni sokat is beszélgettünk egymással, de általános dolgokról.

Ha tetszik a fiúnak a lány akkor hogyan fog válaszolni? Egyáltalán elvárható, hogy egy iwiwes üzenetre "lecsapjon" a fiú és más irányba terelje az ismerkedést?


2010. aug. 2. 20:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bővebben: ha tetszik neki a lány akkor érdeklődne az után, hogy pl hogy van, mi újság vele stb. vagy csak a lány kérdésére válaszol? Milyen jellegű az a válasz ami alapján a lány bizakodhat?
2010. aug. 2. 21:01
 2/17 anonim ***** válasza:
Válaszolj a kérdésre és persze érdeklődj Te is felőle, hogy mi van vele, azaz kérdezz Te is pár dolgot, így gombolyítva a fonalat :) Ki fog ez alakulni szépen :)
2010. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem kell ajtóstul házba rontani, szépen lassan, kicsit flörtölgetve. Bár ez nagyban függ a kapott választól is :) Légy játékosan kedves.
2010. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha írt neked, valószínűleg tetszel neki. Először válaszolj a kérdésre, aztán kérdezősködj VAGY aminek én személy szerint örülnék, hogy a kiszemeltem elhívjon valahova randizni... Kérdd el a telefonszámát és hívd fel, jobb ha a hangját hallod, minha csak pötyögtök.
2010. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Válaszolj a levére és hívd el valahova. Ha nem válaszol le kell tojni és keresni olyat aki tényleg élni akkar nem csak a gép elött gubasztani.
2010. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva nem egyértelmű bocsi. Én a lány vagyok, én írtam neki de "nem csapott le rám" :( Csak válaszolt a kérdéseimre de semmi más. Akkor ez rosszat jelent ugye? Mert ha érdekelném akkor írt volna mást is
2010. aug. 2. 21:08
 7/17 A kérdező kommentje:
De amúgy nem voltam tolakodó sőt elég kedveset írtam neki és ő is aranyos volt amit visszaírt (mármint segítőkész volt nagyon) de mást nem írt csak a lényeget. Be sem jelölt ismerősnek, pedig annyira vártam :S
2010. aug. 2. 21:10
 8/17 anonim ***** válasza:

Te nem voltál túl formális? Lehet, hogy nem mert kezdeményezni, mert te sem olyan levelet írtál. Lehet, hogy azt hitte, hogy tényleg csak a kérdésed miatt írtál neki, semmi más megfontolásból.

Válaszolj még egyszer vissza, és olyat írj, amire hogy ha akar válaszolhasson, de ne konkrét kérdés legyen, mert akkor csak udvariasságból fog válaszolni ha mégsem érdeklődik. Érted nagyjából hogy gondolom?

2010. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom ez formálisnak számít-e (nem másolom be a levelet de ez volt a lényeg) Ne haragudj hogy zavarlak de nem boldogulok XY dologgal. Aztán feltettem a kérdést amiben segíteni kellett, és a végére írtam hogy nagyon örülnék ha segítene. ":)" a végén, és közben is volt 1.

Erre megválaszolta a kérdést, és írta hogy ha valamit nem értek akkor szóljak nyugodtan neki. Én pedig írtam hogy nagyon sokat segített köszönöm szépen. most már értem a dolgot. Ezt elolvasta de nem válaszolt rá semmit. (olyat vártam volna hogy igazán nincs mit, örülök hogy segíthettem stb) :D De lehet nagyok az igényeim, és még annak is örülhetek hogy egyáltalán válaszolt :/

2010. aug. 2. 21:25
 10/17 anonim ***** válasza:

Mit kellene írnia? Segített,te megköszönted,és ennyi. Lehet,hogy nem tetszene neki,ha felajánlkoznál. Egy fiú/férfi jobban szereti,ha ő kezdeményez,és nem a lány.

27/F

2010. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!