Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 évesen mennyi esélyem van...

29 évesen mennyi esélyem van arra hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csinálhatok rosszul, én tényleg igyekszem kedves lenni, de még se vagyok jó senkinek. Mikor volt kapcsolatom, is csak kihasználtak, de ahogy látom az exeim más nőkkel akikkel összejöttek sokkal rendesebben viselkednek, mint velem. Másoknak olyan nagy bűnök meg vannak bocsátva mint pl. a megcsalás, de engem meg csak szimplán senki sem képes szeretni. Ahogy öregszem, egyre rosszabb látni hogy az ismerősnek minden klappol, tartós kapcsolat, házasság.
2020. júl. 13. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Lemerem fogadni, hogy itt nem ismerkedsz!
2020. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
31 éves koromig nem is nagyon volt komoly kapcsolatom. Egy ideig nem is akartam lekötni magam, utána meg csak olyanokat fogtam ki akik pár hónap után megcsaltak vagy csak szimplán leráztak a nem tudják mit akarnak dumával. Mikor már nem érdekelt az egész és nem is az volt a fő életcélom, hogy találjak valakit akkor ismerkedtem meg a mostani párommal, akivel tökéletes minden, már az esküvőt tervezzük. Igazából sztem az a titka hogy ki kell várni a megfelelő embert akivel nem csak azért vagy együtt, hogy ne legyél egyedül, hanem mert vele akarsz lenni. És nem szabad görcsösen akarni, mert azt a másik megérzi
2020. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sok esélyed van még rá. Tartsad magad az előttem megírt tanácsokhoz.
2020. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!