Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 évesen mennyi esélyem van...

29 évesen mennyi esélyem van arra hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csinálhatok rosszul, én tényleg igyekszem kedves lenni, de még se vagyok jó senkinek. Mikor volt kapcsolatom, is csak kihasználtak, de ahogy látom az exeim más nőkkel akikkel összejöttek sokkal rendesebben viselkednek, mint velem. Másoknak olyan nagy bűnök meg vannak bocsátva mint pl. a megcsalás, de engem meg csak szimplán senki sem képes szeretni. Ahogy öregszem, egyre rosszabb látni hogy az ismerősnek minden klappol, tartós kapcsolat, házasság.
2020. júl. 13. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

O.ooo.. szerintem 29 evesen meg rengeteg ajto fog kinyilni, csak a megfelelot kell majd megtalalni. Nem szabad elkeseredni, nem kor fuggo,annak semmi ertelme hogy hamar beleugrani valamibe,majd 10 ev utan elválni...

Szoval nem kell keseredni :)

2020. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez csak akkor lényeges, ha neked ez jelenti a boldogságot. H férj meg gyerek. Talán az a gond, h túlságosan akarod ezeket. Látják a pasik és kihasznaljak.
2020. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden klappol? Nehogy azt hidd. Egy kollégám 27 éves, most jön a 3. gyerek, de bepróbálkozott nálam, hogy lefektetne, mert a csaja unalmas lett az ágyban. 27 éves... Szerinted ebből milyen család lesz? Semmilyen. És nem ez az egyetlen ilyen történet.

Engem annyira nem érdekel, hogy másnak van-e pasija, gyereke, nemtudommije, engem az érdekel, hogy én jól érezzem magam. Neked is ezt javaslom.

38N

2020. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
29 évesen még fiatal vagy simán jöhet még egy jó tartós kapcsolat a jövőben csak keresd a lehetőségeket mindenhol mert ha otthon ülsz állandóan egyedül abból nem lesz semmi
2020. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok.

38 évesen mentem férjhez.

2020. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

“az exeim más nőkkel akikkel összejöttek sokkal rendesebben viselkednek, mint velem“


Ebben miért vagy ilyen biztos? A Féjszbukra kirakott képek meg az esetleges bájcsevely az exeddel vagy az új nővel nem hiteles forrás egyáltalán. Nem azt fogják kiposztolni, hogy a héten harmadszorra ordítoznak egymással meg neked sem fogják ecsetelni, ha heti egyszer van szex, az is rossz.

Amondó vagyok, kutyából nem lesz szalonna. Aki egy nővel csúnyán bánt, aki nem érdemelte meg, az a többivel is csúnyán fog. Max te nem voltál olyan birka, mint ők, ezért véget vetett az illető a kapcsolatnak.

Mindebből nem azt akarom kihozni persze, hogy hát biztos rossz nekik, ez vigasztaljon, hanem hogy nagy hiba és kár másokhoz, de pláne exek új párjaihoz hasonlítgatni magad. Csak tönkreteszi az önértékelésed.

2020. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Mindjárt megmondom!


Milyen pasit keresel? Tippelek! Max. 30 éves, magas, sportos, diplomás, művelt, nagy farkú, pénzes,...

2020. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Mi van hetes, ennyire irigy vagy arra, hogy te nem az általad leirtam szerint nézel ki? XD
2020. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagy elkésve. Én nekem sincs senkim még. Munkám tök szuper, stb. De párkapcsolat téren béna vagyok.

29f

2020. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"tényleg igyekszem kedves lenni"

Talán csak megfogalmazás volt hibás, de ebből én arra gondolok, hogy ez a fajta viselkedés neked nem természetesen jön. Tehát tudatosan próbálsz jó lenni és nem a másik iránt érzett szeretetből teszed ezt.

Egyszerűen keressél tovább, amíg nem találsz olyan embert, aki mellett kötetlenül tudsz jó lenni.


35F

2020. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!