Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni? Sürgős!

Mit lehet ilyenkor tenni? Sürgős!

Figyelt kérdés

A barátom anyukája szörnyen viselkedik!

mindketten 16évesek vagyunk, tegnap rámförmedt hogy miért kell szexelnünk annyit? (én fizetem a gyógyszert a nyári munka pénzemből, vagy anyu. még felesbe se vesszük!!)

Régebben is sokat vitatkoztak de mostmár odáig fajult a dolog hogy lelkileg annyira bántalmazza hogy fél hazamenni a barátom. Megfenyegette hogy testileg is bántani fogja.

Csupán azért:

- mert valamit nem úgy csinált meg ahogy neki tetszene

- 1,5hónap nyári munka után mondta hogy mostmár nem akar menni (egy hét múlva amúgy is mindenkit elküldtek volna)

- a nyári munka pénzét nem robogóra hanem simsonra akarja költeni


Én is dolgoztam/dolgozok. 3hétig spóroltam egy márkás táskára és tegnap amikor a barátomék elmentek odaadtam a pénzt hogy vegye meg nekem ott mert én nem tudok oda eljutni.

Este az anyuka azt állította biztos a barátom vette meg nekem...



Hogy tudnék segíteni a barátomon?? bármilyen ötlet jól jönne!!!

Mert már nem tudja elviselni. Nem egyszer sír emiatt.


2010. aug. 2. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Maradj ki ebből, ez az ő harcuk. Minél jobban belekeveredsz, annál inkább fog utálni a kedves mama, és annál valószínűbb, hogy szétmentek.
2010. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nyuxipok ***** válasza:
100%
Hat,szerintem meg igen is allj ki a baratod mellett,ha latod ,hogy neki van igaza es nem a kedves anyukanak.
2010. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én is kiállnék mellette. Ha ennyire tetü a kedves anyós, hogy bántja szegény kölyköt... bár lehet te szúrod a szemét. Próbáljátok ki, hogy azt mondja otthon, szakítottatok. Persze nem, de mégis. Nem azért, mert köcsög vagyok, hanem ha eddig nem volt ilyen a kedves mami, lehet, te vagy a hiba oka :S
2010. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

azt mondta hogy elege van belőlünk hogy együtt vagyunk a héten többször. meg hogy nem most kéne szórakoznunk most még tanulunk.

de könyörgöm: nyár van, nem is járunk bulizni csak egymáshoz megyünk át, és szeptembertől alig lehetünk majd együtt mert én készülök az előrehozott érettségire meg minden...:\

2010. aug. 2. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki a barátod mellett.Ne hagyjátok magatokat befolyásolni!
2010. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mielőtt összejöttünk is ilyen volt de most méginkább elviselhetetlen lett
2010. aug. 2. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval.
2010. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószinű mama egy megkeserdett eldobott feleség azok ilyenek irigyek a fiatalok kapcsolátára szexuálus életükre,hiányzik neki egy kis... kiélegülés.
2010. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátod vegye fel a drága mamával az udvarias, nyugodt hangnemet és amennyit lehet nálatok legyetek együtt. én a helyedbe kerülném az anyukát, aki a leírások alapján 1., vagy alkoholista 2., szerelmes a fiába 3., pszichopata.
2010. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát lehet hogy féltékeny ránk mert neki a férje 2éve meghalt, de van pasija 1éve már. Azóta csak az a pasi a tökéletes.

Hiába a szép szó, ő akkor is elkezd üvölteni mindenért.

2010. aug. 2. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!