Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg, hogy "elhagy...

Hogy mondjam meg, hogy "elhagytam" 20.000 forintot?

Figyelt kérdés

Az elhagytam nem a jó szó, mert egy barátnőm kért meg, hogy vegyek neki valamit és majd kifizeti. De közölte, hogy mégsem kell neki és tartsam meg. Nekem nem kell, nem is tetszik, nem is használok ilyet.


Itthon nem lehet kapni, és külföldről hoztam, szóval vissza sem tudom vinni. Kozmetikum, eladni a teljes árán kb lehetetlen. Szerintetek hogy mondjam meg itthon?

Kértem, még mielőtt kimentünk, hogy utalja át nekem az árát és akkor megveszem, de hogy ő nem tudja, hogy kell utalni és ha hazajöttem, ideadja a pénzt. De most meg nem akarja kifizetni, pedig ezt nem is anyáék vették, hanem én külön, a zsebpénzemből.



2020. júl. 7. 12:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

"egy barátnőm kért meg, hogy vegyek neki valamit és majd kifizeti. De közölte, hogy mégsem kell neki és tartsam meg."


Tehát belerángatod téged olyan költsébe, ami magadtól eszedbe sem jutott, s mikor már megvolt, nem kell neki?

Fizesse ki, s csináljon az áruval, amit akar.


Ezek után ez a pofátlan a barátnőd?

Mondd meg otthon az igazat.

2020. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd egy jellemtelen csaló.

Szólnék a szüleimnek, hogy segítsenek a pénzed visszaszerzésében.

Máskor senkinek semmit.

Legyen ez tanulság.

2020. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Már nem az, mert kb vissza sem ír 4 napja, hiába írok, hívom... Csak nem akartam így belemenni a részletekbe.
2020. júl. 7. 12:29
 4/35 anonim ***** válasza:
93%

Ez elég pofátlan így, el sem tudom képzelni.

Még szerencse, hogy csak 20 000 forint, ugyanezt megcsinálta volna egy félmillióa telefonnal is, ha mondjuk az Államokból jössz haza és onnan "rendel" általad?


Egyébként kinek kell elszámolnod, ha a saját pénzedről van szó?

2020. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, 20.000 forint azért akkora összeg, amit észrevesznek, ha nincs nálam. Meg anya is néha ránéz a számlámra (Junior számla) és nem nagyon szoktam költekezni, mert a ruháimat, dolgaimat ők veszik.
2020. júl. 7. 12:32
 6/35 anonim ***** válasza:
79%
Tanulópénz, ennyi. Legközelebb nem leszel naiv!
2020. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod ezt, amit itt leírtál.

Ezzel a "barátnővel" meg megszakítod a kapcsolatot. Az ilyen nem barát.

2020. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
100%

Hát ilyen barátnő mellett neked már nincs szükséged ellenségre.


Egyebként meg úgy mondanám meg: " elk..rtam 20.000 forintot a volt barátnőm miatt"


Jó tanulópénz volt. Ne vegyél máskor puszira semmit.

2020. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%

Mondd el nekik a történteket.

A jószándék vezérelt téged, ez nem a te szégyened.

2020. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Manócska1 ***** válasza:
100%
szerintem is mondd el őszintén,ha rendesek a szüleid megértenek
2020. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!