Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van joga anyukám...

Szerintetek van joga anyukám testvérének csak úgy bejönnie a házba?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: 2 szintes házban élünk, ahol az alsó szint a mamámé, a felső szint pedig a miénk (jogilag is anyukám nevén van a felső szint). A bejárati ajtó, illetve az alsó szinten a konyha közös, mivel fent nincsen. A nagynéném minden nap jön a mamámhoz. Az én családomnak sosem volt jó a kapcsoltunk vele (csak a mamám isteníti), lopott is tőlünk régebben és ennél sokkal súlyosabb dolgokat is elkövetett, de ebbe most nem mennék bele. Ma azon kaptam magam, hogy anyukám nővére a felső szinten mászkált a gyerekével. Azt hitte, hogy nincs itthon senki, mert az erkélyen voltam. Kérdőre vontam, hogy mégis hogy képzeli ezt, hogy kopogás nélkül (van ajtó a felső szinten, a lépcső tetején) csak úgy feljön. Erre azt a választ kaptam, hogy csak a kutyámmal akart játszani a gyereke, és hogy én fogjam be a számat, nekem itt nincs jogom beleszólni semmibe, ő azt csinál, amit akar itt.

2020. júl. 4. 15:53
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Kölyökkutya még, és az állatorvos szigorú tanácsait követve, naponta 3x kell ennie.
2020. júl. 4. 16:08
 12/30 anonim ***** válasza:
92%

Nincs joga, de ezzel mire mész?

Te a gyerek nem intézkedhetsz, anyukádnak nem szólsz, zárni nem zárjátok ... a nagynéni meg nyugodtan tarthat terepszemlét.


A kutyát vigyétek le a mamához, amikor nem vagytok otthon, legalább nem lesz egyedül (a kutya) és ki tud menni pisilni is.

Vagy:

A kutyát minek napközben etetni?

Reggel adtok neki mielőtt elmentek és amikor hazajöttök megint.

Emiatt a mamának nem kell felmászkálnia.

2020. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
A több generációs együttélés újabb gyöngyszeme.
2020. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vesztek a kutyának egy időzítő etetőt és még van oldva.
2020. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok, látom feleslegesen írtam, mert közben születtek válaszok.

Akkor tekintsd tárgytalannak a 12-es hozzászólásomat!

2020. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%
Jó ez így nektek. Ha rossz lenne, változtatnátok rajta. De ragaszkodtok hozzá. Jó ez nektek így.
2020. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
2020. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
93%
14-esnél a pont. Egyébként nekem úgy tűnik, hogy mindenre van valami kifogásod, már bocs. Ezt a kutya mizériát rég meg lehetett volna már oldani.
2020. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%
És a kutya hogy intézi a kis és nagydolgát, amikor egész nap nem vagytok otthon?
2020. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Van neki “kutyapelenkája”, mindig oda pisil, kakil. Illetve van egy hatalmas erkély, ahol szintén ki van neki helyezve egy ilyen pelenka.
2020. júl. 4. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!