Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elakar hagyni a párom mit...

Elakar hagyni a párom mit csináljak?

Figyelt kérdés
A párom évek óta nem találkozott a feleségével,most felkereste a lánya és a párom elakar hagyni,mert rájött,hogy még mindig őt szereti.1,5 éve vagyunk együtt és van egy közös babánk.Én nem szeretném elengedni a páromat,nem vagyok rá képes?Mit tegyek?
2010. aug. 2. 10:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
Azert en nem szultem volna egy hazas ferfinek gyereket, ha nem 'en' vagyok a felesege... Irtad, hogy '...evek ota nem talalkozott a felesegevel', de MEG A FELESEGE! Miert?...
2010. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
67%
Az egyik válaszoló irta jol!Igen pakolj be,össze neki te,aztán kedvesen mosolyogva küld el.Engedd el.Aki menni akar azt el kell engedni mert egy idő után csak rosszabb lesz.Hidd el.Találsz nála jobbat,olyat aki megbecsül és nem akar az első adandó alkalommal elhagyni.
2010. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!