Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elakar hagyni a párom mit...

Elakar hagyni a párom mit csináljak?

Figyelt kérdés
A párom évek óta nem találkozott a feleségével,most felkereste a lánya és a párom elakar hagyni,mert rájött,hogy még mindig őt szereti.1,5 éve vagyunk együtt és van egy közös babánk.Én nem szeretném elengedni a páromat,nem vagyok rá képes?Mit tegyek?
2010. aug. 2. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Le kell ülni és megbeszélni!Mond el hogy érzel iránta és gondolja át az egészet!!!

Egy felmelegitett kapcsolatból sok jó nem sül ki,legalábbis sztem!Én szurokolok,hogy sikerüljön megbeszélnetek a dolgot!;)

2010. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Engedd el, de aztán felejtsd is el. Ugrál köztetek, mint egy majom. Fél év, aztán megint Te leszel a "favorit", aztán nagy önmarcangolások és visszamegy a nejéhez, és ez így fog menni míg bele nem őszültök, ha most nem teszed ki a stoptáblát.

2010. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

mit tehetsz, megmondod neki, hogy szereted és nem szeretnéd ha elhagyna,

de ha elhagy, nem tudod garantálni, hogy érzelmileg kész leszel rá, vagy úgy fogsz állni, hogy visszafogadd, ha netalán úgy döntene.


sajnos mást nem lehet tenni, max odabilincseled a gázcsőhöz


:-(


közhely, de ha elmegy, akkor nem ő volt az igazi... sajnálom hogy így alakult, lehet, hogy csak múló hóbort, rájött az ötperc, és ami álomszerűen tökéletesnek tűnik, a volt felesége, az lehet, hogy pár nap után ugyanolyan kiábrándító, amiért szakítottak annakidején.

2010. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Engedd el,nem érdemel meg téged.

17/L

2010. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha el akar menni, nem tarthatod vissza erővel.

Nem korrekt dolog ahogy viselkedik Veled és a kisbabátokkal szemben, ez tény.

2010. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azon a hozzáállásodon változtass, hogy: " nem szeretném elengedni a páromat".

Ugyanis, ha fejen állsz, kibújsz a bőrödből, akármit teszel, ha menni akar, menni fog. El tudod neki azt mondani, hogy jól gondolja meg, mert ha most elmegy, 2 év, vagy két hét, vagy két hónap múlva ne gondolja meg magát, mert nem átjáróház vagy. Ha ezek után is elmegy, akkor nincs más dolgod, mint lelkileg elengedni és azon dolgozni, hogy túl legyél rajta és felépítsd az életed.

Minél jobban kapaszkodsz belé, annál jobban menekülni fog.

2010. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha menni akar, el fog menni, nem tehetsz semmit.
2010. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

El akar hagyni???...


Fogd szépen a bőröndjét és lelkesen pakold be! :-D


"Aki menni akar, annak segíteni kell pakolni!"...


Minél inkább vissza akarod majd tartani, ő annál inkább menni akar, ezt jegyezd meg!


Üljetek le és a gyerek dolgát tisztázzátok : mennyi gyerektartást fog fizetni és mikortól, milyen időközönként?...

Mikor fogja látogatni a gyereket?


Most már egyedül csak az érdekeljen, hogy a viszonyotok maradjon normális a KÖZÖS GYEREKETEK ÉRDEKÉBEN!!!


Így lesz apukája a gyerekednek, gyerektartást is fogsz kapni, nem kerülsz kétségbeejtő helyzetbe.


Millió pasi futkározik a Földön : gondolj arra, hogy ezután lesz esélyed megtalálni az Igazit, aki elvesz majd feleségül és nem az exfelesége után sóvárog...

2010. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

ha menni akar hadd menjen, aztán úgyis a padlóra fog esni, mert a feleséggel elő fognak jönni a régi problémák, bajok.


Egyébként ha a ti kapcsolatotokba minden működik, miért gondolkodik azon hogy elhagy miatta?!

ha elmegy, és aztán visszaakar táncolni hozzád akkor nehogy visszafogadd bármennyire is fájdalmas, mert nem vagy te bábu és a baba sem az hogy kedve kénye szerint diktáljon.


Sok sikert egy normális élethez!

2010. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a lelki támogatást mindenkinek!

Minden rendben volt eddig köztünk.Imádott és én is őt.Nem voltak veszekedések csak nézet eltérések köztünk.Elakart válni,de ügyvéd segítségével és elakart venni feleségül.Szerintem felelevenedtek a régi érzelmek.Nem mondja meg nyíltan,hogy elakar hagyni,csak volt egy furcsa érzésem és megnéztem az msn naplózott beszélgetéseit.Ott olvastam,hogy kb. 2 hónap és otthon lesz.Hiába beszélek vele azt mondja,hogy gyerekes vagyok.

2010. aug. 2. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!