Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom tart a szüleitől mit...

A párom tart a szüleitől mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt vagyunk és elég szigorúak.Tudom,hogy míg otthon lakik nem sok beleszólása van de ez már túlzás.Lassan semmit nem mer otthon elmondani mert kiakadnak.Tökéletesnek gondolják magukat(ezt már mondták is) és kevés olyan ember van aki megfelel az elvárásaiknak is.Engem sem szeretnek és ha valami nem úgy jön össze ahogy ők gondolják szóba se állnak velem vagy a párommal.
2010. aug. 1. 22:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
20évesek vagyunk.Én még tanulok párom munkát keres jelentleg.
2010. aug. 1. 23:57
 12/17 anonim válasza:
Jegyezd el! Hátha akkor elfogadnak. Ez nem kötelez semmire, és akár évekig is lehettek jegyesek. Együtt jártok, csak gyűrűt viseltek. Sok sikert, és boldogságot!
2010. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány :)
2010. aug. 2. 00:05
 14/17 anonim válasza:

Akkor jegyezzen el ő! :)

Bocsi, de ezt nem jelezted a kérdésben.

2010. aug. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is ilyenek. Baromi nehéz lehet a párodnak, mert a szüleit is szereti meg téged is, egyikőtöket sem akar megbántani. Hallgass rám, maradj ki ebből. Majd ő elintézi velük. Fogadd el, hogy ilyenek. Ha a párod választás elé kerül, NEM azt fogja választani, aki választás elé állította.
2010. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szerintem legyél mindig kedves és látogasd meg őket gyakran, vagy hívjátok el őket :D

ha piszkál, ne reagáld le, kérdez meg hogy süti/főzi azt a finomat, hogy tartja ilyen rendbe a lakást, mit olvas hogy ilyen okos stb :D hátha megenyhül, sose lehet tudni


dac és duzzogás nem segít, visszavágás sem, hát akkor legél megdöbbentően kedves, már ha ilyen típus vagy, és tudsz így viselkedni... idősebb emberek már nem változtatják meg a rigolyáikat, de lehet azért rájuk hatni.

2010. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen igyekszem így viselkedni,hogy megmutassam engem nem érdekel ha piszkálnak.Volt ,hogy nagyon megbántottak (hosszú sztori) de átmentem és mindenben segítettem és tök normális voltam.De sajnos ha rendesek az is ideig óráig tart csak.Tiszteletben tartom hogy ők a párom szülei de van ami már nekem is sok.Nem szólok be nekik semmi mert nem vezetne semmi jóra.Inkább elviselem a dolgot és tudom ha később összeköltözünk a párommal akkor már jobb lesz a helyzet:)
2010. aug. 2. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!