Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom tart a szüleitől mit...

A párom tart a szüleitől mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt vagyunk és elég szigorúak.Tudom,hogy míg otthon lakik nem sok beleszólása van de ez már túlzás.Lassan semmit nem mer otthon elmondani mert kiakadnak.Tökéletesnek gondolják magukat(ezt már mondták is) és kevés olyan ember van aki megfelel az elvárásaiknak is.Engem sem szeretnek és ha valami nem úgy jön össze ahogy ők gondolják szóba se állnak velem vagy a párommal.
2010. aug. 1. 22:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bátorisd a párodat hogy álljon ki magáértkicsit lázadjon.
2010. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam már de annyira piszkálják hogy sokszor már szinte kikészítik lelkileg akármiről van szó.
2010. aug. 1. 22:21
 3/17 anonim ***** válasza:
sokat legyetek együtt, és aludjon nálatok amennyit csak lehet (ha megoldható)
2010. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez most is igy van :) csak idegesít hogy nem lehet semmit csinálni meg a kedvükre kell tenni mert különben megsértődnek meg ki vannak akadva.
2010. aug. 1. 22:41
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért nem költözik hozzátok?

Az én párom szülei is ilyenek, le kell őket szarni... persze, megy a jópofi, de hát mást nem lehet kezdeni velük! Így legalább nem néznek szarnak..

2010. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt sajnos egyenlőre még nem tudjuk megoldani pénzügyi okokból de rajta vagyunk az ügyön :)
2010. aug. 1. 22:56
 7/17 anonim ***** válasza:

jézusom!! pont olyanok mint az én barátom szülei!!! és én nagyon nem bírom az ilyet. tisztára blokkolva érzem magam a közelükben, képmutatóan kell viselkednem hogy megfeleljek nekik. most is épp nyaralni vannak és a barátom 18 éves létére nem vihette magával a mobilját mert hogy az apja nyaral!! (persze az apja vitte a sajátját és arra néha írhatok..) de tegnap este például ő (az apja) válaszolt az smsemre!!!

sokszor veszekszünk a szülei baromsága miatt, de ő is belátja hogy nem normálisak tehát nem fog elhagyni mert én nem bírom őket. én buzdítom hogy álljon ki magáért. jövőre például megmondja hogy vagy viheti a telefonját vagy nem megy velük. tehát annyit tehetsz hogy mellette állsz és elmondod a véleményed. én alapjáraton elég agresszív igazságharcos típus vagyok de a barátom megkért hogy a szüleinek ne mondjam meg a véleményem. így most még visszafogom magam. de később, ha komolyabb dolgokról lesz szó valószínű hogy nem fogom magam türtőztetni.

2010. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Totál ez van nálunk is.Csak sokszor ha úgy teszünk ahogy nekik "tetszik" az se jó :D Én nem tartozom a családba csak a páromnak és ő sem fog azért elhagyni mert nem vagyunk jóban a szüleivel csak hát idegesítő.
2010. aug. 1. 23:17
 9/17 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Könnyebb úgy tanácsot adni.
2010. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha a botránytól félnek, esetleg azzal lehetne zsarolni őket.
2010. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!