Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim cikizik a "barátomat...

A szüleim cikizik a "barátomat. " Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe szerelmes vagyok/voltam, és jelenleg is mondhatjuk azt, hogy legjobb barátok vagyunk. Na, ezt a szüleimmel is nagy naivan közöltem, és az utóbbi hónapokban nagyon gyakran emlegetik, legtöbbször gúnyos formában. -_- Nagyon rosszul esik, és ezt már nekik is mondtam, de úgy tűnt, hogy nem értik meg. Ma is nagyon kevés kellett volna ahhoz, hogy ne vágjak anyámhoz ordítva csúnya szavakat, pedig én egyáltalán nem vagyok ilyen. Mit tegyek, mit csináljak velük? Nem tudom már sokáig elviselni... L/15
2010. aug. 1. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
valamelyik nap én is csúnyán kiosztottam ezért, de nem ért semmit.szerintük minden pasim eddig béna volt..tartsd inkább magadban.
2010. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ne tartsd magadban, mondd meg nekik a véleményed! Ha nem változtatnak, akkor ne mondj el nekik semmi bizalmas dolgot és akkor talán, majd felfogják, hogy mit akarsz.
2010. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy pillanatnyilag ez a legjobb, amit tehetek, de ha egyszer majdnem sírva fakadok, hogyha hülyeségeket mondanak róla.. És kiakadni is butaság lenne, mert akkor csak jól összevesznék velük, ugyanis nem ilyen brutálisan sértő dolgokat beszélnek, hanem tipikusan "belékötök, mert..." dolgokat.
2010. aug. 1. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hagyd rájuk... énis nemrég szakitottam barátommal és apám tette rá a megjegyzéseket, hogy :"Hát sosem lehetett vele beszélgetni, magának való... én mondtam, hogy hamar vége lesz" közbe csak az a baja, h a pasim nem nyalt be neki:)

De eddig 3npasim volt az összeset fikázta, kivéve az elsőt aki nyalt neki:@ Még kérte is hogy vele ne szakitsak. na akkor osztottam ki:D

2010. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: Nem akarok veszekedést. :( Az a legjobb, hogy egy másik barátom miatt történt ez az egész. Hülyeséget írt rólunk, amit szerintem anyu is elolvasott, és aztán tisztáznom kellett a dolgokat neki. Amúgy tényleg ritkán adok ki neki bizalmas infókat, mostantól szerintem sosem fogok...
2010. aug. 1. 22:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő csak barátként tekint rám amúgy, de semmi joguk nincsen őt bántani. Főleg azért, mert csak látásból ismerik egymást. Az egy dolog, hogy már legalább tízszer, tizenötször találkoztak, de akkor is.
2010. aug. 1. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak vágj anyádhoz csúnya szavakat, ha kell, akkor ordítozva! Ha máshogy nem érti meg...

Senkinek nincs joga a másik legszemélyesebb magánjellegű döntését kritizálni. Még a szülőnek sem.

2010. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!