Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mennyi esély...

Mit gondoltok mennyi esély van egy ilyen esetben, hogy a férj csalja a feleségét?

Figyelt kérdés

Mennyi esély van arra,hogy egy gazdag,jól kereső üzletember aki országról országra jár megcsalja a betegeskedő feleségét (50 év körüli házaspár)

A férj nem szereti a feleség családját.

Szerintetek??


2010. aug. 1. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a kettőnek semmi köze egymáshoz. én sem szeretem a párom családját mégsem csalom meg. Ő gyakran el van itthonról napokra, mégsem csalom meg. Szóval ne ebből indulj ki.
2010. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elég sok esélye van...ismerek olyan pasit aki a rákban szenvedő feleségét csalja meg...nincs sok hátra szegény nőnek:(
2010. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A családosat csak azért írtam,hogy nem szereti a feleség családját,hogy ez sem befolyásolná ha megcsalná a feleséget ,mert nem érdekli,hogy ők mint gondolnának erről ha kiderülne.
2010. aug. 1. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is megcsalta,akkor most is fogja. Ha nem szoknyabolond,akkor nem. Annak,hogy szereti-e a feleség családját,semmi köze a nemi vágyakhoz!
2010. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vannak emberek akik azért nem tesznek meg dolgokat mert tekintettel vannak másokra.Ebbe beletartozhat a feleség családja is.
2010. aug. 1. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
remélem nem teszi meg elég gonosz dolog lenne!!!
2010. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 siva79 ***** válasza:

Bárki megcsalhatja a feleségét, mindig ott az esély.

Ennyiböl nem lehet tudni.

2010. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!