Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félreértettem ennyire a dolgot?

Félreértettem ennyire a dolgot?

Figyelt kérdés

Tetszik egy pasi. Nagyon kedves velem, jól érzem magam a társaságában. Nem vagyok tapasztalt ezen a téren, de ilyen jeleket adott:

1 ha mellettem ült, akkor mindig felém fordult, és rendszeresen éreztem ahogy néz (illetve láttam is)

2 sokat mosolygott rám

3 udvarias, segítőkész volt

4 folyton a nevemet ismételgette (szia XY, kedden találkozunk XY stb)

5 ha szomorú voltam akkor vigasztalt, jó tanácsot adott

6 rendszeresen nézte a fenekem/melleimet....

Írtam neki valamelyik nap egy emailt, válaszolt is rá, de nem élt a lehetőséggel, tehát nem kezdett el mégjobban ismerkedni. Miért??Ha ezek nem jelek, akkor mik?


2010. aug. 1. 17:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hülye lennél. Egyszerűen csak pasiból van. Drukkolok, majd írj.
2010. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyos vagy, de már lemondok róla lassan, mert már annyiszor koppantam másoknál, hogy beleéltem magam és nem lett belőle semmi, hogy már nem akarok többször.

De amúgy tényleg nem értem ezt az egészet, lehet elrontottam valamit, vagy nem voltam neki elég jó. Csak tudnám, hogy mi volt velem a gond...De egyébként szerdán megkérdezem a közös ismerősünket, hogy van-e barátnője, tud-e róla, mert már érdekel nagyon, illetve akkor más lesz a helyzet, akkor megértem, hogy miért nem kellettem neki.

2010. aug. 1. 21:39
 13/14 anonim ***** válasza:
iwiwen nincs fent? Ott hátha fent lenne az, hogy van-e kapcsolata vagy sem
2010. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De fent van, meg facebookon is. De iwiwen egyedülálló, facebookon meg kapcsolatban van. Ráadásul ugye facebookon meg lehet nézni, hogy mikor váltotta át, és kb 1 hónapja rakta kapcsolatban-ra. Szóval lehet tényleg van barátnője, de mind a kettőt nézegeti. Akkor miért ilyen, és miért olyan neki? Nem értem én ezt a hapsit :D
2010. aug. 1. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!