Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félreértettem ennyire a dolgot?

Félreértettem ennyire a dolgot?

Figyelt kérdés

Tetszik egy pasi. Nagyon kedves velem, jól érzem magam a társaságában. Nem vagyok tapasztalt ezen a téren, de ilyen jeleket adott:

1 ha mellettem ült, akkor mindig felém fordult, és rendszeresen éreztem ahogy néz (illetve láttam is)

2 sokat mosolygott rám

3 udvarias, segítőkész volt

4 folyton a nevemet ismételgette (szia XY, kedden találkozunk XY stb)

5 ha szomorú voltam akkor vigasztalt, jó tanácsot adott

6 rendszeresen nézte a fenekem/melleimet....

Írtam neki valamelyik nap egy emailt, válaszolt is rá, de nem élt a lehetőséggel, tehát nem kezdett el mégjobban ismerkedni. Miért??Ha ezek nem jelek, akkor mik?


2010. aug. 1. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy neki közömbös. Lehet, hogy már foglalt. Esetleg félénk. Bátorítsd kicsit. Sok sikert!
2010. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Udvarias pasas és nem vak! De ne kezdeményezz,mert azt a rendes pasasok nem szeretik. Egy nő várja meg,amíg a férfi kezd vele.

27/F

2010. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gondolom,tetszeni tetszel Neki,viszont azt ki kéne puhatolni,szeretne-e komolyabbat.Nem mindegy,hogy szimplán kedvel,és flörtölget veled,vagy akar-e többet is.Nem mindegy,hogy foglalt,és csak kedves akar lenni Veled,vagy hogy facér,és így szeretne jelezni Feléd.Figyeld a viselkedését továbbra is,esetleg érj hozzá többször finoman,nézz többször mélyen a szemébe,aztán kapd el a tekintetedet,és figyeld a reakcióját.Kéredzgesd a magánéletéről,stb.
2010. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se nyomuj!! :)
2010. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


Lehet, hogy van barátnője, ezt nem tudom. És lehet, hogy félénk is kicsit, habár én is az vagyok...

És nem kezdeményezek többet. Emailben is csak arra kértem, hogy segítsen ki egy kicsit, megköszöntem neki, és ennyi. Már több dolgot nem teszek. Sőt, már ezt is soknak gondoltam kicsit, de így legalább burkoltan megadtam neki az elérhetőségemet :D Ha ezek tényleg jelek lennének, akkor élt volna vele, de azért biztos ami biztos...

2010. aug. 1. 17:35
 6/14 anonim ***** válasza:
17:32-es vagyok,szeretném még hozzátenni,hogy vannak alapból udvarias,segítőkész pasik,akik általában mindenkivel kedvesek,és nyitottak a barátkozásra,akár a flörtölésre is,de ha megnézed,akad közöttük pár olyan,akinek van kapcsolata,és ezzel nem feltétlenül az a célja,hogy felszedje a csajszit,csak alapvetően ilyen.
2010. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A magánéletéről annyira nem akarom őt kérdezni, mert ha rákérdezek, hogy van-e barátnője, akkor az úgy nagyon direkt kérdés lenne. Van egy közös ismerősünk, tőle kideríthetném, de akkor el fogja neki mondani, hogy érdeklődtem...
2010. aug. 1. 17:38
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van és tényleg ilyen mindenkivel, csak az a rossz, hogy már beleéltem kicsit magam, hogy nem vagyok neki közömbös...
2010. aug. 1. 17:42
 9/14 anonim ***** válasza:
én mindenkivel ilyen vagyok, kivéve akit utálok és már 7 hónapja van barátnőm.szeretek ismerkedni:)
2010. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor valószínűleg ő is ilyen, én meg egy hülye vagyok, aki bebeszélte magának
2010. aug. 1. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!