Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hugomnak...

Mit csináljak? Hugomnak megtiltotta a párja hogy találkozzon a szülőkel, már 3 hete nem látta őket, egyszerűen nem bírja már sírt a telefonba.

Figyelt kérdés
Meg mondta, hogy volt fodrásznál, nem tetszett haja, elkezdet üvölteni hogy miért rövidebbre vágatta stb.. Egy zsarnok k*cs*g, Menjek érte? Szüleimnek még nem akarom mondani teljsen kétségbe esnének.. Köszönöm a válaszokat.23L
2010. júl. 31. 20:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj érte! Nehogy az ordítás átértékelődjön valami súlyosabbá!
2010. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
amúgy jah, hozzátok el.
2010. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát a hugomnál ott van a pasi nehezen tudna elmenni.. főleg hogy zsarolja,de holnap elmegyek érte és viszek pár nagyobb darab embert..
2010. júl. 31. 20:32
 14/16 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana, ha az egész család összefogna.
2010. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Menj érte azonnal rendőrökkel,mert most csak üvöltött vele,meg elzárja a családjától,aztán mi lesz ha nem tetszik majd a ruhája eltöri a karját.Menj érte,amúgy meg engem is zsaroltak egyszer azzal h öngyilkos lesz én meg közöltem h nyugodtan még segitek is neki ha kéri,na akkor már nem is akart anyira öngyilkos lenni.
2010. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Számomra felfoghatatlan helyzet. Azt írod, hogy

1. nem szereti a pasit

2. nem érzi jól magát, mert korlátozza és bunkó vele.

Ha ez így van, miért van még ott? Érzelmi zsarolás? NE engedjen neki!

Ha viszont arról van szó, hogy fizikailag az erejével tartja vissza a hígod, akkor tényleg mennyjetek mielőbb kiszabadítani. Induljatok most.

Kié amúgy a lakás, ahol élnek?

2010. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!