Mit csináljak? 16L

Figyelt kérdés
Apám 61 éves életében nem sokat dolgozott, érvényes tb-je nincs! Egyke vagyok testvérem nincs! Egész kiskorom egy szenvedés volt bántott, szavakkal is és fizikailag is! Mostanában észrevettem, hogy úgy viselkedik mintha megbolondult volna furcsa dolgokat mondd egyszer fenyegetőzik egyszer jó kedvűen beszélget velem ami furcsa, pszichiátriára hogy tudnám beutalni vagy mit csináljak?

2020. jún. 15. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Te nem tudsz se kit beutalni pszichiátriára, mert nem vagy orvos.


Anyáddal mi van?

2020. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Hát te még kiskorú vagy, úgyhogy őt beutaltatni sehogy sem tudod. Amit tehetsz, hogy szólsz egy tanárodnak. De készülj fel rá, hogy lehet hogy intézetbe kerülsz, ha gyámhatósághoz kerül az ügy.

Ha lehet zárd be az ajtódat amikor otthon vagy. Mondd el egy tanárnak vagy egy másik felnőtt rokonnak, hogy tartasz apádtól. Próbálj másik rokonhoz költözni, esetleg barátnőhöz átmenni, ha úgy érzed hogy veszélyben vagy.

2020. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Semmit se csinálj.
2020. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el anyádnak, nagynéniknek, nagybácsiknak, keresztszülőknek, rokonoknak. Kérjed meg, hogy intézkedjenek, mert félsz tőle.
2020. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Kérj segítséget, rokontól, tanártól, a helyi családsegítőtől.
2020. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Igen kért segítséget tanártól rokontól stb
2020. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

"Igen kért segítséget tanártól rokontól stb"

Honnan veszed?

És ha olyan nagyon képben vagy: és mit reagált az, akitől segítséget kért? És mit tett erre ő? És most hol tart az ügy?

2020. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Kérj * hülyegyerek elírtam
2020. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
29%
Ez egy nehéz helyzet max akkor tudod berakni zárt osztályra ha felhívod a mentőket mikor örjöng és végig hallgatják. Legalábbis én így tudom.
2020. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!