Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idősen lettetek igazán...

Mennyi idősen lettetek igazán szerelmesek? Én sosem leszek az, ugye?

Figyelt kérdés

lassan betöltöm a 18at és én még sosem voltam szerelmes egy pasiba sem:(

Volt már 3barátom de egyikkel sem volt jó, ezért hamar szakítottam/tunk.

Már egyáltalán nem hiszek a szerelemben, a nagy Őben meg főleg nem:( Szerintem én sosem leszek szerelmes, és sosem lesz egy igazi boldog párkapcsolatom.


2010. júl. 31. 16:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
25 évesen
2010. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én 19 elmúltam, én se voltam szerelmes még egy fiúba se, de attól még nem tartom kizártnak, hogy megtörténhet, sőt, én BIZTOS vagyok benne, hogy találok majd egy olyan pasit, akibe szerelmes leszek.
2010. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
Én 14 éves vagyok, most kezdek végre kiszeretni abból a srácból, akit 2 évig szerettem... Tudom, azt fogjátok írni, hogy ilyen gyerek-szerelem volt :D És valamennyire igaz is... De a gáz az volt, hogy Ő nem szeretett... Legalábbis én ezt vonom le abból, amit csinált. Még most is megőrülök érte, folyton vele álmodok... De most végre elballagott és vége lesz... Nem látom, nem hallok felőle. Majdcsak elfelejtem... Aztán meg jön majd az igazi :) Nekem mindig voltak ilyen szerelmeim, amik ilyen 1 hétig tartottak mondjuk oviban, vagy kisiskolás korban :'D De ilyen, hogy két évig odavagyok valakiért, ráadásul úgy, hogy nem is járunk, épphogy ismerjük egymást... Nekem durva. Úgyhogy szerintem én 12 évesen lettem igzán szerelmes.
2010. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Sztem fölösleges ezen aggódnod. Ne zárkózz el, de ne is keresd mindenkiben a szerelmet.
2010. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
16:35-os, véletlenul nem Pozsonyba jársz suliba? Kicsit ismeros a sztorid. Bocs az offért.
2010. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem ;D én Csongrád megyében lakom. :D
2010. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még igazán szerelmes, pedig volt már pasim, de egyszerűen megfojtott a ragaszkodásával, ezért szakítottunk. Előbb-utóbb megtalál a szerelem akkor is, ha nem hiszel benne, mire pedig észrevennéd, már nyakig benne leszel. Nyugi, nem késtél le semmiről :) 18/L
2010. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Hoppá, 16:34et akartam írni, bocs! De azért koszi a választ :D


Szóval orulnék, ha a 16:34es válaszolna a pozsonyos kérdésemre.

2010. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

tavaly lettem igazán szerelmes. Kölcsönösen. Augusztus 7.-étöl a férjem lesz.:) szóval még bármikor szerelmes lehetsz!:)

22/L

2010. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%

Én boldog lennék, ha nem lennék szerelmes. Amúgy 6 évesen voltam először, illetve 3 éves koromban megmentette egy felnőtt férfi az életemet, és egy rövid időre bizony szerelmes lettem, de a 6 éves korit se becsülném le, mivel egészen 14 éves koromig szerettem azt a srácot - igaz, plátóian.

Aztán volt egy 18 éves kori szerelmem, az már nem annyira plátói volt, de nem is jártunk, nagyon elcsesztük mielőtt elkezdtük volna, na ő utána 10 évig nem lettem szerelmes másba.

Azóta ismerem a viszonzott szerelem érzését is, 1,5-2 évig maga a csoda, utána meg úgy szar az egész, ahogy van, szóval ha van eszed, ne is legyél szerelmes soha.

2010. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!