Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idősen lettetek igazán...

Mennyi idősen lettetek igazán szerelmesek? Én sosem leszek az, ugye?

Figyelt kérdés

lassan betöltöm a 18at és én még sosem voltam szerelmes egy pasiba sem:(

Volt már 3barátom de egyikkel sem volt jó, ezért hamar szakítottam/tunk.

Már egyáltalán nem hiszek a szerelemben, a nagy Őben meg főleg nem:( Szerintem én sosem leszek szerelmes, és sosem lesz egy igazi boldog párkapcsolatom.


2010. júl. 31. 16:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
De,igen lesz barátod nyugi engem 12 évesen talált meg és most vagyok 13
2010. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen voltam először szerelmes, sajna a tapasztalatlanságom miatt el is rontottam a dolgot, utána rögtön egyből a reménytelen szerelem érzését is megtapasztaltam 1,5 évre :D amúgy ne aggódj, előbb-utóbb úgyis találsz olyan srácot, akibe beleszeretsz :)


22/F

2010. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
29 évesen..2 komoly kapcsolat után :) szóval 18 évesen ilyeneken ne is agyalj, úgyis leszel még szerelmes.
2010. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát én igazán szerelmes 13.5 évesen lettem!:)

Kemény 3 évig jártunk!:S De sok vita volt..ezért maradtunk barátok!:)

2010. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen, 12 éve, két nagyon komoly kapcsolat után a harmadik lett az igazi. Azóta is 1ütt vagyunk. :)

F

2010. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

Én sem értem a kérdést? Bátorítást vársz vagy azt,hogy azt írják,hogy "nyugi még csak 18 vagy"

Tudod a szerelemért tenni is kell valamit...Mondjuk találni egy megfelelő társat..

Nos ha ezt nem teszed akkor Igen,a büdös életbe nem leszel szerelmes..

De ha teszel érte,akkor az életed során bármikor betoppanhat a nagy Ő..

Elég bugyuta kérdés egy 18 évestől....

2010. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

18 évesen lettem először igazán szerelmes, ráadásul abba a srácba, akivel akkor már két éve jártunk. Most is együtt vagyunk, szóval ahogy a többiek is mondták, nem késtél le semmiről, és egy életre jegyezd meg: a szerelem nem kor függvénye!

Sok szerencsét, keresgélj, megtalálod, akit keresel! :) 22L

2010. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
én lassan 17 leszek és 2.5éve szenvedek egy reménytelen szerelem miatt. örülj,hogy még nem talált meg! amúgy meg úgyis eljön ;) addig meg élvezd a szabadságot,az életet:D
2010. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Igazán szerelmes 25 évesen lettem Azóta is tart. :)
2010. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Eljön a nagy szerelem,ha itt lesz az ideje!:)Nem kell görcsösen arra koncentrálni!Fiatal vagy még!Élj,szórakozz,tanulj!!!
2010. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!