Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lettetek már szerelmesek 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lettetek már szerelmesek 3 hónapnál is később?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem,2hónap után szerettem bele a barátomba.
2011. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam egy hónap alatt ki "szokott" derülni. De még az ismerkedés során, és csak utána kezdem igazán beadni a derekam, engedni a hódításnak. Tök béna vagyok szakításban, így nem is keresek rá alkalmat.

24/L

2011. ápr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


jut eszembe, 2 év után "most vettem észre" egy srácot, aki szinte minden 7végét nálunk töltött. Bele tudnék szeretni, nagyon jó pasi, de van párom.

2011. ápr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hm...mi 4 hónapig voltunk nagyon nagyon jó barátok, aztán egyszer elmondta, hogy nem csak barátként szeret és onnantól kezdve magától kialakult a dolog, szóval én már a legelejétől kezdve szerelmes vagyok :D 20/L
2011. ápr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Szerelem nem létezik.
2011. ápr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem. eddig igazán kétszer voltam szerelmes, az első alkalommal kb. 1 hét után tudtam biztosan, a második alkalommal pedig kb. a 3. randin. volt, akivel másfél évig együtt voltam, és ő nagyon hamar belém szeretett, de várt a kimondással. végül 1 hónap múlva kimondta. én is akartam várni, de éreztem, hogy ha egy hónap alatt nem lettem szerelmes, akkor várhatok akár az örökkévalóságig. de sajnos mondtam neki, mert szerettem (nem szerelemmel) és vonzódtam is hozzá, meg épp akkor voltam túl egy nagy csalódáson, és el akartam hitetni magammal, hogy szerelmes vagyok. de igazából vagy érzem 1-2 hét után, vagy nem.
2011. ápr. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.De férfiaknál elképzelhető.
2011. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!