Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl a családi...

Hogy éljem túl a családi hétvégi nyaralást?

Figyelt kérdés
Az én családom soha nem járt el nyaralni kb 10 éves kormig jártunk belföldre azután soha többé. Nekem nagyon furcsa,hogy a páromék meg járnak családdal és engem is visznek. 2 éjszakát kell kibírnom. De már a gondolatától görcsben van a gyomrom és az egésztől is. Alapvetően nem szeretem az ilyen nomád körülményeket..nem tudom mit fogok ott csiánlni?
2020. jún. 12. 11:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Két rekesz sör, meg egy litykós gömbszörp, és pillanatok alatt eltelik az a 2 nap.
2020. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
58%
#18: rátapintottál egy fontos (lehetséges) dologra. :)
2020. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
64%

1-es vagyok és most jutott eszembe:


Én a húgomékat hívtam meg étterembe fél éve, hogy kicsit megismerkedjek az új pasijával, akkor mondták, hogy de jó, szeretik is a helyet, lefoglaltam, majd utána lemondták. Nagyon bunkó dolog és elvághatod magad egy életre. Én biztos nem hívom meg újra...

Szerintem legalább egyszer légy partner ebben, sokmindent tükröz a hozzáállás ugyanis. 30F

2020. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

#9. Vagyok. Mi sehova sem jártunk a családdal mikor gyerek voltam, soha sem ettünk egy asztalnál. Rendes étteremben 23 évesen voltam először mikor már megengedhettem magamnak. Csak arra akarok kilyukadni hogy még jóval később is feszélyezetten éreztem magam helyzetekben, pl mikor egy exem családja meghívott vacsorára. Nagyon kellemetlen volt, teljesen más volt mert ők egyetemet végzett család volt plusz a vacsora olyan volt mint egy annak álcázott kihallgatás 😏 Az én szüleim pedi egyszerű munkásemberek.

Szóval én se rajongók az erőltetett programokért a kapcsolat kezdetekor, de egyszer megteheted a barátod ért. Lehet hogy kiderül hogy a szülők jófejek és te is feloldódsz.

2020. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is adj egy esélyt a dolognak, lehet, hogy tökre élvezni fogod. Ha pedig mégse, akkor a következőnél megbeszéled a pároddal, hogy nem szeretnél menni.
2020. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!