Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl a családi...

Hogy éljem túl a családi hétvégi nyaralást?

Figyelt kérdés
Az én családom soha nem járt el nyaralni kb 10 éves kormig jártunk belföldre azután soha többé. Nekem nagyon furcsa,hogy a páromék meg járnak családdal és engem is visznek. 2 éjszakát kell kibírnom. De már a gondolatától görcsben van a gyomrom és az egésztől is. Alapvetően nem szeretem az ilyen nomád körülményeket..nem tudom mit fogok ott csiánlni?
2020. jún. 12. 11:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a pároddal kéne megbeszélned, hogy te nem így nőttél fel, neked ezek a dolgok zavaróak. Mondjuk én biztos kibírnék 2 éjszakát, azért ez nem 2 hét... De amúgy az is lehet, hogy közben jössz rá, hogy ez neked tetszik, csak elszoktál tőle.
2020. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
99%
Azt csinálod amit ők is, de ha ennyire nem akarod, akkor inkább ne menyj, csak elrontod nekik is.
2020. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Örülj neki, hogy az otthonülés helyett most végre mehetsz valahová, ráadásul a pároddal együtt. Próbáld meg a jó oldalát nézni és légy egy kissé rugalmasabb, mert ha ez ekkora problémát okoz, akkor nagyon nehezen fogsz találni olyan párt, akivel egyeznek az igényeitek.
2020. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
10%

Nomád körülményes nyaralás?


Te is kifogtad, sok sikert! Próbálj beszélni pároddal.

2020. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Mi az, hogy nomád körülmények, sátorozni mentek?
2020. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én jópofit vágok a dolgokhoz,mosolygok,kedves vagyok meg minden.Segítek,ha kell.De ettől függetlenül baromi kellemetlen és furcsa nekem az egész. Engem leszív mintsem feltöltene. Nem tudom amgam elengedni.
2020. jún. 12. 12:25
 7/25 anonim ***** válasza:
98%

Engem is érdekelne, hogy mit értesz nomád körülmények alatt..


VAgy inkább a párod szüleit nem bírod???

2020. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

Van ilyen, én sem szeretem az ilyen közös muszáj programokat. De próbáld meg elengedni a negatív érzéseidet, mert simán lehet, hogy még élvezed is majd. Ha nem is az egészet, de bizonyos részeit.

Szereted a párodat gondolom? A családjával van valami különösebb bajod? Ha nincs, akkor idővel úgyis feloldódsz majd.

2020. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%

Nomád körülmények? Sátrazni mentek külföldre?

Egyszer elmennék velük az biztos hogy mégis beilleszkedjek, lehet hogy így akarnak megismerkedni veled, szép gesztus. Nem derült ki higy ők fizetik az utat vagy te a sajátodét, de vigyáznék hogy legyen nálam rendesen költőpénz hogy ne ők hívjanak meg mindenre. Ha másodszor is hívnának megmondanám a páromnak hogy kettesben szeretnék vele menni és ha lehet valami más helyre.

Ne felejtsd el a nyaralás vagy kirándulás rólad is szól.

2020. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudsz mit kezdeni a pároddal ha nem otthon vagytok?? Vagy mi a problémád..? Mi az, hogy mit fogsz ott csinálni?

Nem szoktatok beszélgetni, vagy játszani, vagy kirándulni, vagy mittomén...?????

2020. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!