Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl a családi...

Hogy éljem túl a családi hétvégi nyaralást?

Figyelt kérdés
Az én családom soha nem járt el nyaralni kb 10 éves kormig jártunk belföldre azután soha többé. Nekem nagyon furcsa,hogy a páromék meg járnak családdal és engem is visznek. 2 éjszakát kell kibírnom. De már a gondolatától görcsben van a gyomrom és az egésztől is. Alapvetően nem szeretem az ilyen nomád körülményeket..nem tudom mit fogok ott csiánlni?
2020. jún. 12. 11:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
39%

Én is pontosan így lennék vele.

Persze a Balatonhoz szívesen elmennék pár napra de ilyen nomád helyre, meg túrázni egyáltalán nincs se kedvem se energiám :D

Ha tényleg úgy érzed, hogy szenvedés lesz az egész mond el a párodnak, hogy ha te most elmész vele akkor meg fogsz halni. És hát azt ő se szeretné :O

2020. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
57%
Fura vagy
2020. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
69%
Két éjszakát már csak kitudsz bírni! és kitudja, lehet hogy rájössz, hogy szeretsz pár napra ilyen körülmények közt lenni. Szerintem nem rossz új dolgokat kipróbálni, de ha túl vagyok azon a két éjszakán és még mindig undorodsz az egésztől, akkor megmondod, hogy többet nem mész és kész.
2020. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem...

Ha elmegy a nagycsaláddal hétvégézni, az azt jelenti, hogy napi 24órát sülve-főve együtt kell lenni ...???


A pusztába mennek, ahol 10 km-es körzetben SEMMI nincsen???

2020. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%
Eleinte én is féltem, de jobb volt mint amire számítottam. Nekem a közös étkezések a legszenvedősebbek, 47 kilómmal szerinted mennyit tudok enni? Ott meg mindenki 100 felett van. Mindegy, mi úgy oldjuk meg ezt hogy a párommal sokat megyünk 2en minden felé, addig se kell velük lenni.
2020. jún. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
19%

Na tessék aki segíteni akar és átérzi azt lepontozzák :D


Mindenesetre ha mész akkor vigyél telefont és szedj le valami jó játékot amivel eltudsz szórakozni két napig.

2020. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
Én beszélnék a párommal, hogy nagyon idegen tőlem az egész és nem szeretnék részt venni. Sosem értettem, miért kell erőltetni a részvételt olyan programokon, amit kész kínszenvedésként él meg az illető. Nem hiszem el, hogy nincsenek más módok arra, hogy ápold a kapcsolatot párod szüleivel.
2020. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%

Inkább az a kérdés, hogy mi nem lesz ott, ami miatt nem bírnád ki két napig. Gondolom valami hülye számítógépes játék miatt akadsz fennt ezen. Vagy esetleg nincs ki éltesse addig a kutyusodat? Mert azt még megérteném.

Ez a két nap pont arról szólna, hogy kizökkenj a szürke hétköznapokból.

2020. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
69%
Én amúgy teljesen megértem, már a "reggel megyünk-este jövünk" típusú családi programok is baromira terhelnek.
2020. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nem lehet higy feszéjezett vagy a jelenlétükben? Talán így megváltozik.

Még mindig nem tudjuk mi az a nomád körülmény. Belföldi sátrazás lesz, vagy külföldi apartman ahol ti főzhettek ezért nem muszály étterembe menni?

2020. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!