Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex-probléma. Nagyon szenvedek,...

Ex-probléma. Nagyon szenvedek, hogy a barátom exe jobb, mint én, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt. Az exe egy nőért (!) hagyta ott még anno. Egyik probléma, hogy a barátom baráti társaságába ugyan már sikerült beilleszkednem, de még mindig nem fogadtak el úgy, mint a barátom ex barátnőjét. Az anyósom úgyszintén nem, habár jóban vagyunk. A barátom exét mindenki úgy tartja számon, mint magát, a csodát. Gyönyörű, csodás alakkal, kedvességgel, iszonyat erős nőiességgel. Ő rendszeresen eljön még a társaságunkba és hozza a csaját is. Mikor először megláttam, még engem is lenyűgözött, olyan elbűvölő. Barátomnál még ott vannak a közös nyaralásos fényképek egy dobozban, meg csomó más emlék is, ilyen első közös mozizásból megtartott jegy stb. Most tudom, hogy azzal fogtok jönni, hogy ne nyavalyogjak, enyém a pasi, az a lényeg, de engem nem fogadnak el és nem tisztelnek úgy, mint az exét, pedig én is kedves vagyok, meg mindenhez hozzászólok. Én nem vagyok olyan szép, mint az a nő, ez egyértelmű, se olyan vonzó. Oké, a barátom szeret, de még mindig az exe által nyújtott "csodában" él, legalábbis az emlékei által. Voltatok már hasonló helyzetben? Mit tegyek, ha felemészt ez a dolog?

27/N


2010. júl. 31. 15:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Teljesen érthető a problémád. Hasonló helyzetben ugyan még nem voltam, de szerintem ezt semmiképp sem szabad magadban tartanod, mert mint mondtad, fel fog emészteni. Mivel barátoddal már ennyi ideje jártok, (elvileg) egyértelmű, hogy akármit megtudtok beszélni. Ülj le vele, és mondj el neki mindent, hátha előrébb juttok. Mást nem tudsz tenni. Én két és fél éve járok a barátommal, és ha valami nagy léleknyomó gondom van, gond nélkül el tudom mondani Neki. Próbáld meg, én sok sikert kívánok, és mihamarabbi javulást ezen a téren! Légy boldog!


18/L

2010. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy. Nagyon nehéz ez, mert ha eszembe jut a csaj, összeszorul a gyomrom. Nagyon gonoszul hangzik, de olyan szívesen kiiktatnám az életünkből, olyan jó lenne, ha nem lenne a barátom, a barátom társasága és az anyósom közelében, hanem szépen éldegélne a nőjével. A legborzasztóbb az, hogy tulajdonképpen nem is tehet semmiről a csaj, csak pl. mindenkit le akar nyűgözni és egyébként meg látszik rajta, hogy nem érdekli a másik véleménye, csak szeret a középpontban lenni.
2010. júl. 31. 15:48
 3/27 anonim ***** válasza:
35%

Szia!


Ha ez a csaj tulképp most egy csajjal jár, akkor meleg.

Ilyen szempontból nem tényező, mint "ex".

Nem gondolod, hogy azért ez túlzás, hogy a párod ese egy csajért otthagyja őt? Ha én pasi lennék, biztos elgondolkoznék azon, hogy "hopplá, lehet nem is szeretett??". Vagy miért nőt fogott magának? Eleve bi volt?

Na jó, ebbe ne menjünk bele.

De mindenesetre lehet vki bármennyire gyönyörű is, valami nem 100%as az ilyen nemi vonzalmat váltó ember önértékelésében.

2010. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha abban a csodában él, akkor te vagy a szamár a ló helyett, ez nagyon rossz mindkettőtöknek. De ha csak neked vannak komplexusaid, akkor elronthatsz egy amúgy jó kapcsolatot. Ki kéne deríteni, mi az igazság. Ha neki olyan gyönyörű lány kell, hagyjon téged békén, és keressen magának olyat. Nem jó hiányérzettel benne lenni egy kapcsolatban, előbb-utóbb ez megcsaláshoz vezet.
2010. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Fú én a helyedben biztos azon gondolkoznék hogy csak beéri velem? ( mondjuk én mindig ezen gondolkozok és a hibát keresem magamban) Szerintem az exével is beszélj, ő nem lesz elfogult mint a barátod, ő úgyis csak azt mondaná amit hallani akarsz
2010. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg én is voltam beteg féltékenységtől, egy GYÖNYÖRŰ lány miatt, és amikor végre mertem beszélni erről a barátommal, nem bírta felfogni, mit látok én olyan gyönyörűnek azon a lányon. Szóval nem mindegy, hogy tulajdonképpen téged nyűgöz le annyira az a lány, hogy nem tudsz tisztán gondolkozni, vagy a barátodat. Ez utóbbi is lehet, de nekem úgy tűnik, nem vagy benne biztos.
2010. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sz@r helyzet. Sajnos kb ugyan ebben vagyok. Az ex a minden, mindenkinek. és a legszebb benne, hogy még előttem és nekem is mondogatják, hogy bezzeg az exe. Én szégyen vagy nem emiatt már nem 1x akartam vele szakítani emrt ez így nekem nem jó. Ő azt mondja már semmit nem jelent neki de mégis én szívok az a qva miatt:@:@ és már halálosan idegesít:@ Úgyh marhára megértem a helyzed. Tenni sajnos semmit nem tudsz. ez van:S -.-"
2010. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mint az utolsó is mondta... Ezért is meg KELL vele ezt beszélned!! Az csak segíthet, akármi is lesz belőle.


Első voltam.

2010. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarnának a képek stb.Beszélj vele hogy mi bánt.Tarts ki a srác veled van és nem hiszem hogy érdekelné a másik lány.Én is voltam hasonló helyzetben és "elviseltem" a csajt aztán végül annyira megváltozott hogy az egész baráti társaság nem tartja vele a kapcsolatot.Amúgy totál együtt érzek veled mert engem sem fogadnak el a barátok és az anyós/após akármit teszek :( (Mi picit több ideje vagyunk együtt mint ti)
2010. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan igaza van az előttem lévőnek. beszéld meg vele ! bár nekem hiába mondja őt nem érdekli nekem ettől függetlenül rossz...
2010. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!