Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Miért van ez így?...

Mit tegyek? Miért van ez így? Nekem miért nem lehet? Engem miért nem lehet?

Figyelt kérdés
Szval vagyok én egy 18 ésves lány. Elég szerencsétlen a szerelmi életben. Aztán van egy jól összeszokott barátikör.Szeretnék becsatlakozni, de nem igazán megy. És egyszerűen lehetetlen az egész. Másik városban lakom, mint ők, igaz nem nagy távra(15 km) Nekem itt ebben a városban nincsenek barátaim... egyátalán. Annyira rossz hallani, h ők szinte minden 2. nap mennek bulizni. És én emg itthn gubbasztok és várom, h megkegyelmezzenek és végre hívjanak engem is. Mit tegyek?? Barátkozni, h barátkozzam?? Én miért nem lehetek tagja ennek a baráti körnek? És legfőképp miért nincs barátom? miért nem tud vki szerelemből szeretni??? Miért vagyok ennyire szerencsétlen???
2010. júl. 31. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon ülsz, és nem csinálsz semmit, akkor hogy akarsz barátokat és társat? Nem hozzák aranytálcán a szerelmet és a barátságot, azokért meg kell küzdeni! Ha nem teszel értük semmit, akkor csak magadra vethetsz...
2010. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért,mert belemerülsz az önsajnálatba.Ilyen voltam én is sokáig.Aztán ráébredtem,hogy ha nem teszek valamit saját magamért,és nem nyílok meg a környezetemnek,akkor vesztes leszek.Fontos az önismeret,és fontos,hogy tudj nyitni mások felé,illetve keresd meg a megfelelő embereket,akik Hozzád hasonló beállítottságúak.
2010. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehát én nyilok, higgyétek el. Ez tuti, mármár kétségbeesetten csinálom. De, h keressek embereket egyedül?? Mnjek egyedül strandolni? Menjek egyedül bulizni?? vgay mire gondoltok?
2010. júl. 31. 14:37
 4/6 anonim válasza:
Szerintem már túlságosan akarod és ezt a környezeted is érzi.Senki nem barátkozik szívesen olyannal aki görcsös.Engedd el magad,fogadd el a helyzeted és próbáld meg a jó dolgokat meglátni,ettől jobban fogod érezni magad és ez kívülről is látszani fog.Te is szívesebben barátkozol olyannal akiről nem az látszik messziről,hogy utálja a világot,hanem az, hogy jól érzi magát.
2010. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra és barátkozz! Ne a baráti körre várj, hogy hívjanak, tégy azért, hogy Te is bulizz és hogy legyenek barátaid! És a szerelem is Rád fog találni, hidd el! Úgyhogy uzsgyi barátkozni! ;)


Sok sikert! :)

2010. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szia

Én megismernélek szívesen

2010. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!