Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segítsek még páromnak?...

Hogy segítsek még páromnak? NAGYON SZERETNÉK.

Figyelt kérdés

Mint majd minden jó férfi és családapa az enyém is éjt nappalá téve melózik,dinnyézik,jó kis fizikai meló. reggeltől sötétedésig kint vannak,hullafáradtan esik haza.

Várom itthon vacsival,jó szóval,puszival,öleléssel,türelemmel.

De ő annyira fáradt semmit nem értékel,alig beszél velem,én meg persze meghúzódva ülök és figyelem minden rezdülését mert segíteni akarok neki.

Hogy tudnék még???


2010. júl. 31. 13:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Itt vagyok...

csajok,szerintetek ezekkel nem próbálkoztam még??....:(

Talán tényleg az lenne a legjobb,ha csöndben maradnék,nem akarnék tőle semmit,csak akkor hol hívják ezt párkapcsolatnak?

És akkor jön még az a kérdés,hogyha én is elfogok menni dolgozni,akkor még n is fáradt leszek,ÉS AKKOR MÁR EGYMÁSRA SEM FOGUNK NÉZNI????

2010. júl. 31. 14:42
 12/16 anonim ***** válasza:

Egy kicsit én is olyan helyzetben vagyok, mint te. Csak az én párom a lakás túlsó felén dolgozik. De munkaidőben nem szabad bemennem hozzá, ami nagyon frusztráló tud lenni. Próbáld meg az időt hasznosan eltölteni, előre dolgozni, hogy mikor hazaér, akkor csak vele tudj foglalkozni.

Ha nagyon fáradt, akkor próbáld felfrissíteni. Egy gyors zuhany és egy pici masszírozás csodákra képes. Illetve vacsoránál egy pohár hideg ital, esetleg hideg desszert (puding, fagyi, gyümölcs stb.) is üdítően tud esni.

Sok szerencsét és kitartást!

2010. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
neharagudj de ha a pasid ilyen bunkó akkor hagyd ott. és akkor majd meglátod mi lesz, ha keres szeret ha nem akkor egyértelmű.
2010. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez mindig így van vagy csak dinnyeszezonban? Nagyon nem mindegy!
2010. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ha csak most ilyen, akkor nagyon jól csinálod. Legjobb ha békén hagyod.Etesd,itasd és hagyd pihenni. Most nem Te vagy a fontos. Majd télen meghálálja.
2010. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

16:47, komolyan????????

hagyja ott a párját aki kidolgozza a belét h megélhetést biztosítson a családjának??? csak mert fáradt még nem bunkó!!!

lepd meg, teremts relaxálós romantikus környezetet esetleg csinálj vicces kupont, amit bármikor bármilyen kényeztetésre beválthat.

2010. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!