Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segítsek még páromnak?...

Hogy segítsek még páromnak? NAGYON SZERETNÉK.

Figyelt kérdés

Mint majd minden jó férfi és családapa az enyém is éjt nappalá téve melózik,dinnyézik,jó kis fizikai meló. reggeltől sötétedésig kint vannak,hullafáradtan esik haza.

Várom itthon vacsival,jó szóval,puszival,öleléssel,türelemmel.

De ő annyira fáradt semmit nem értékel,alig beszél velem,én meg persze meghúzódva ülök és figyelem minden rezdülését mert segíteni akarok neki.

Hogy tudnék még???


2010. júl. 31. 13:27
1 2
 1/16 anonim válasza:

szervezzetek hétvégére kettesben valami programot, amikor egy kicsit ki tudna kapcsolni, de olyat, amit biztos szeret. pl. pecázás vasárnap hajnalban, gyerekek a nagyszülőknél stb. ott hátha jobban megnyílna Neked! megértem, a mai világban nem könnyű a családfenntartó szerep, tök sok felelősség, nagy nyomás - "mi van, ha nem tudom eltartani a családom?" stb., de néha neki is ki kell kapcsolni!

az én férjem is mindig fáradtan esik haza, ilyenkor hagyok neki 1 órát, átöltözik, szüttyög egy kicsit stb. és csak utána kezdek el beszélgetni vele, előtte tök felesleges, mert még nem tud átállni az itthoni hangulatra.

2010. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hétvégéken is melózik,hisz most indult be igazán a dinnyézés. Talán majd szeptemberben pihizhet...

Hagyok neki mindig időt,hazajön gyors készítek neki egy kávét,letusol,eszik és utána beszélgetnék kicsit vele,de inkább bámulja a tv-t :(

2010. júl. 31. 13:46
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a DINNYE nem ismeri a hétköznapokat és a vasárnapokat.

Kegyetlen és rabszolga-munka, mint minden kertészeti tevékenység. Annyit tudsz tenni, hogy gyűjtsd a türelmedet arra a rövid időre, amit a dinnye megenged.

Tisztellek Téged és a férjedet. Az idei év minden szabadban lévő terményt tönkretett, én a szőlőmet siratom.

Szeressétek egymást, majd csak átsegít Benneteket ezen a 2010-es éven. Szeretettel kívánom Kati néni

2010. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%

"Mint majd minden jó férfi és családapa az enyém is éjt nappalá téve melózik"


Szerintem ha ezt komolyan igy gondolod, akkor ebben van a legnagyobb hiba.

Éjt nappallá téve a rabszolgák dolgoznak.

Nem kell mindent egyszerre megszerezni, mert ez lesz belőle, és a helyzet még romlani fog.

Sajnos rengeteg példát láttam rá az ismerőseim között.

2010. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak nagyon köszönöm szépen,aranyos volt :-))


...és tudtam,hogy lesz egy rátronfolós kedves válszoló... :S

2010. júl. 31. 14:00
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Hát sztem annyit tudsz segíteni, hogy nemn cseszegeted őt, hagyod pihenni és segítessz neki pihenni is... Mondjuk nema dsz neki + feladatokat a házkörül, nem cseszegeted ilyen-olyan ügyekkel ide menjetek, oda menjetek, mert neki/nekünk ha itthon tudunk lenni és pihenni 2-3 órát az mindennél jobb, tudom a héáziasszonyok meg majd megvesznek otthon az unalomtól és máshová akarnak menni:P
2010. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha ennyire fáradt, akkor nincs kedve beszélgetni - értékeli, hogy biztos hátteret adsz neki, de nincs ereje beszélgetni. A legjobb, ha ott vagy ugyan, de hagyod, hogy azt csináljon, ami neki jól esik. Ha otthon van, akkor azért foglald el magad (kézimunka, olvasás, stb), hogy ne érezze, hogy "muszáj lenne" veled "foglalkoznia", mármint hogy te feltétlen elvárod, haem élvezhesse a kicsi nyugalmat, ami jut neki.

Nem könnyü, de ha vége a szezonnak, akkor be tudjátok majd pótolni ami most elmarad - pontosabban akkor kell kicsit odafigyelned, hogy ne csak a TV maradjon neki elfoglaltságként.

2010. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Masszirozd meg a hátát tv-zés közben :)
2010. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó hogy türelmes vagy vele:) Biztosan nem is szeretne maga mellé egy hisztis valakit.

Esetleg ha otthon van ülj mellé és amig ő tv-zik te olvass vagy bújj hozzá:)

Lehet hogy az a baj, hogy nem közeledsz hozzá gyengéden testileg?:)

Vagy kezdd el hátulról masszirozni a vállát, vagy adj egy gyengéd csókot a nyakára maikor tvzik:) mind ezeket hátulrol vagy szánj rá egy kis időt éjjel:) kényeztesd, ezzel is lelazítod:)

2010. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14:21es vagyok, és majd meséld el hogy miket reagált ezekre légysziiii:)
2010. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!