Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted kinek van igaza?

Szerinted kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok mióta leérettségiztem dolgozok(már több mint 1 éve) a fizumból 50.000Ft-ot adok haza,és 85 ezret keresek.

Tesóm 25 éves egy 4 éves és egy 6 hónapos gyerek anyja,jelenleg Gyesen van a 6 hónapossal. Az apával nincsenek együtt már egy éve,de fizeti a gyerektartást meg tartja a kapcsolatot a gyerekekkel. Ő kapja a gyest,a családit,meg a gyerektartást,ebből az összegből hármójukra ad le 15Ft.ot,amibe benn van a a rezsi,kaja,sőt még a tisztálkodó szerek is.


Összevesztünk,mert beszólt h elmosogathattam volna. tegnap este óta ott volt a mosatlan. Én éjszakára mentem dolgozni,reggel lefeküdtem aludni,csak délután keltem fel. A mosatlan még mindig ott volt. Anyum ugy ment el dolgozni ő délutánra h mondta h majd vki mosogasson el.

Én nem mosogattam el,mert a tesóm egész nap itthon van,a nagyobbik gyerek meg oviban,neki csak a picit kell megetetnie meg figyelni rá. Ennyi a dolga. Gondoltam ha már nem dolgozik semmit,meg itthon van,és még a költségekbe se száll be akkor mosogasson ő.

De ő meg rám várta a dolgot,mikor mondtam neki h én este dolgoztam,ő meg gondolom aludt,mieg h mit csináélt egész délelött amig én aludtam akkor csak pofákat vágott,meg olyanokat mormogott h majd anya meglátjuk kinek ad igazat.

Erre én is kiváncsi leszek,de kiváncsi vagyok más véleményére h szerintük kinek van igaza? Nekem kellett volna elmosogatnom?


2010. júl. 30. 19:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

utolsó,én is így vagyok vele. csakakkor csinálnám meg ha olyan kedvem van. de sokszor inkább elmegy boltba,aztán elfelejt vissza jönni,mert közbe neki áll barátnőzni,anyám meg mindjárt hazaér,és nekem kell megcsinálnom.

Utálom ezt a helyzetet

2010. júl. 30. 19:45
 12/20 anonim ***** válasza:
Nagyon rá van kapva, hogy te úgyis megcsinálod majd.
2010. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
csakazért se csináld meg.
2010. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Így leírva neked van igazad. De kíváncsi lennék azért a nővéred verziójára is, mert ugye minden éremnek két oldala van. Az ember pedig nem írna le rosszat saját magáról, legalábbis nehezebb, mint másról..


Viszont biztos tapasztaltad, hogy veszekedni több energiába kerül, mint elmosogatni. Meg amúgy is az okos enged, szokták mondani.

2010. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nem, nem.

a lúzer az, aki enged.

2010. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Mosd el a saját meg anyukád dolgait, a többit meg hagyd a lusta nővéredre.
2010. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Ha nem csinálom meg akkor kicseszek anyukámmal. Ő csak annyit kér h legyen rend mire haza ér. Ez nem nagy kérés.


Volt oylan akkor is éjszakás voltam,és mikjor felkeltem 2 körül látom tesóm is alszik még. Kérdezem tőle beteg vagy? mondja nem,aztán fekszik vissza. Aztán akkor mondom neki mit csináltál este h délelött nem bírtál elmosogatni,meg h még mindig alszol? Aztán iylet mond h este sokéig tv-zett 3-vagy 4ig,meg h én is igazán elmosogathatok. Mondom jah,én meg dolgoztam az éjszaka és nem a tv elött döglöttem.

2010. júl. 30. 19:54
 18/20 anonim ***** válasza:

Viszont dícséretes, hogy anyukádra nem akarsz több gondot hagyni és inkább megcsinálnád, csk hogy ne neki kelljen. Ez szép tőled. Mindenesetre azért szerintem beszélned kéne a nővéreddel és megkérni, hogy igenis ő vegye át a házimunka nagyobb részét. Persze kultúráltan, emberi hangon... eleinte. Aztán meg jöhet a pofonXD

(na jó, a pofon csak vicc volt...inkább rúgj egy pörgőt, az hatásosabbXD)

2010. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is neked van igazad. Attól még hogy egy kisgyerekről kell gondoskodnia, elmosogathatna, gondolom a baba sincs fent egész nap. Egyébként mondjuk egy mosogatáson vitáztok a tesóddal, felnőttként.


Egyébként a nagy drámázásban elmosogatott már valaki?:D

2010. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát sztem mind1 hogy ki mosogat el én ezen nem akadnék ki.És elmondom h nekem egész nap az 5 éves öcsémre kell vigyáznom és az mellett nem tudok szinte semmit csinálni mert nem könnyű egy gyerekkel, 10 percre nem figyelsz és már felfordította az egész házat.
2010. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!